„Tajna saudyjska umowa” Bidena pokazuje, że jest okropny w polityce zagranicznej

The „tajna umowa saudyjska” ponownie dowodzi dwóch rzeczy dotyczących prezydenta Joe Bidena. Przede wszystkim zawsze kłamie. Po drugie, jest fatalny w polityce zagranicznej.

Po pierwsze, Biden i jego zespół nalegali w mediach, że jego lipcowa wizyta u Mohammeda bin Salmana nic co zrobić z olejem Ale powinno być wszystko co zrobić z olejem: Informuje o tym New York Times Biden myślał, że ma „zmowę”, aby obniżyć koszty. Potem oczywiście Arabia Saudyjska i reszta OPEC+ ograniczyć dostawy ropy w tym miesiącuwzrost cen — gorzkie upokorzenie.

Ale dlaczego Biden sądził, że ma taką umowę? „Uściski dłoni, myślenie życzeniowe, chybione sygnały i wskazywanie palcem na złamane obietnice”, pisze Times. Innymi słowy: malarkey.

Wiadomość, że jest jedynym mężczyzną, może cię zaszokować przeciwstawić się najazdowi Osamy bin Ladenafacet, który udaremnił wycofanie się z Afganistanuprezydent, który nie potrafię wymówić imienia może oszukać brytyjskiego premiera i przywódcę, który wciąż forsuje straszny układ z Iranem „myśleniem życzeniowym”. Panie, miej litość.

Leave a Comment