T-Mobile oferuje klientom OnePlus Nord N300 5G za darmo

T-Mobile zaprezentował właśnie najnowsze urządzenie OnePlus, które będzie dostępne wyłącznie w T-Mobile i Metro by T-Mobile. OnePlus Nord N300 5G to najnowszy smartfon oferowany przez Un-carrier. A wraz z najnowszym ogłoszeniem masz szansę otrzymać urządzenie za darmo.

OnePlus Nord N300 5G jest wyposażony w 6,56-calowy wyświetlacz HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Wewnętrznie urządzenie jest zasilane przez procesor Dimensity 810 z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Karta microSD jest dostępna do rozszerzenia pamięci.

Jeśli chodzi o aparat, Nord N300 5G ma z tyłu wiele kamer – 48-megapikselowy czujnik główny i 2-megapikselowy aparat głębi. Z przodu znajduje się 16-megapikselowy aparat do selfie i wideorozmów. Inne funkcje obejmują baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W, NFC i czytnikiem linii papilarnych.

Jeśli jesteś nowym lub istniejącym klientem T-Mobile i Sprint, możesz otrzymać OnePlus Nord N300 5G po dodaniu linii. Wystarczy, że kupisz urządzenie w nieoprocentowanym planie ratalnym urządzeń T-Mobile z 24 miesięcznymi kredytami. Tymczasem klienci Metro by T-Mobile mogą otrzymać darmowe urządzenie po zmianie. Pełna cena detaliczna Nord N300 5G zaczyna się od 228 USD.

Uzyskaj więcej informacji o tym urządzeniu odwiedź tę stronę.

Źródło: T Mobile

Leave a Comment