Sześć transakcji NFL, które chcielibyśmy zobaczyć: Bradley Chubb do Cowboys, Brandin Cooks do Packers

Największe imię już odeszło NFL handlować na rynku z 49ers lądowanie Biegnij z powrotem Christian McCaffrey zeszły tydzień. ORAZ Filadelfia Orły oraz Kansas City Chiefs każdy z nich zrobił furorę w tym tygodniu, dołączając do Filadelfii niedźwiedzie mijać rushera Robert Quinn aż do już imponująca obrona, oraz Szefowie zakupów elektrycznych Kadarius Toney z Ogromny.

Jednak wiele intryg pozostaje, ponieważ zbliża się wtorkowy termin 16.00 ET.

Wielu oczekiwanych rywali odpadło na początku sezonu. Zespoły te mogą szukać pomocy na rynku handlowym, aby wrócić na właściwe tory.

Więc kiedy czekamy, aby zobaczyć, jak sprawy się ułożą, rzucamy wokół pomysłów na transakcje, które mogą, ale nie muszą, ale naszym zdaniem powinny.

AtletycznyJeff Howe i Mike Jones przedstawili trzy sugestie. Jeden autor wyjaśnia, dlaczego każda umowa ma sens, a drugi wyjaśnia, dlaczego może nie.

Trzy sugestie biznesowe Mike’a Jonesa

Szeroki odbiornik w Teksasie Brandin kucharze na Pakowacze za piątą rundę pick

Powód Jonesa: Aaron Rodgers a Packers bardzo brakuje Davante Adamsa na rynku nie ma nikogo, kto mógłby w pełni wypełnić te buty. Ale w tej chwili Rodgers desperacko potrzebuje doświadczonego szerokiego odbiorcy, który rozumie koncepcję ataku i gdzie powinien być przez cały czas. Kucharze — utknęli w Houston, gdzie Teksańczycy prawdopodobnie będzie konkurować o najlepszy projekt wyboru – może pomóc. Grał w tym samym ataku dla Seana McVaya, dobrego przyjaciela trenera Packers, Matta LaFleura, kiedy był członkiem Baran w 2018 i 2019 roku (LaFleur pełnił funkcję koordynatora ofensywy Baranów w 2017 roku). W wieku 29 lat Cooks wciąż ma dużo pieniędzy w zbiorniku, ponieważ zmienia sezony na 1000 jardów. Ogólnie rzecz biorąc, Cooks przyćmił znak 1000 jardów w sześciu z ostatnich siedmiu sezonów podczas postojów w Nowym Orleanie, Nowej Anglii, Los Angeles i Houston. Podczas gdy niektórzy szeroko nastawieni mają problemy ze znalezieniem komfortu w nowej drużynie w środku sezonu, Cooks mieliby duże szanse na wywarcie wpływu niemal natychmiast.

Dlaczego nie: Ostatnim razem, gdy Packers wymienili się na szeroki odbiornik, był to przyjaciel Rodgersa Randall Cobb. Część pakerów obraźliwe problemy w tym sezonie Rodgers nie ufał młodym odbiornikom. Pytanie brzmi, czy Rodgers i Cooks mogą stworzyć wystarczającą ilość natychmiastowej chemii, aby zrobić namacalną różnicę, z Packers zasadniczo w trybie wygranej teraz w ciągu ostatnich 10 gier. Nie oznacza to, że Green Bay powinien machać białą flagą i ignorować wszystkie potencjalne przejęcia odbiorców, ale powinien być pewien stopień sceptycyzmu.

GŁĘBIEJ

Wybór Vica, tydzień 8: Aaron Rodgers ma opinię na temat Packers

Patrioci obraźliwe rozwiązanie Izajasz Wynn do Baranów na odbiór w połowie rundy

Powód Jonesa: Broniący tytułu mistrza Super Bowl, Rams, miał wiele problemów w tym sezonie, a wiele z nich ma związek z kontuzjami wzdłuż linii ofensywnej. Przez sześć gier Mateusz Stafford został zwolniony 22 razy (trzeci najwyższy wynik w lidze), a Rams średnio 70,5 jardów biegu na mecz (31 miejsce w NFL). Po zgubieniu lewego sprzętu Notatnik Joe do zerwanego ścięgna Achillesa w zeszłym tygodniu, jeszcze bardziej wzrosło poczucie, że należy pilnie wzmocnić linię Baranów. Wynn, 23. wybór w drafcie na 2018 rok, spędził ostatnie trzy sezony na lewym skrzydle w Nowej Anglii, ale wypadł z łask sztabu szkoleniowego. Handel z Baranami może być korzystny dla wszystkich zaangażowanych stron.

Dlaczego nie: Wynn kończy swój najgorszy sezon w Nowej Anglii, choć można się zastanawiać, jak bardzo rzucił go ruch w prawo. Ale nawet mając to na uwadze, Patrioci będą musieli się osiedlić Marcus Cannon oraz Yodna Cajuste przy prawidłowym przejściu do ostatnich 10 gier. Musi również operować prawdopodobnie lewym sprzętem Trent Brązowy będzie tęsknił za czasem, ponieważ nie przeszedł pełnego sezonu od 2018 roku (jeden z zaledwie dwóch razy w jego ośmioletniej karierze). Z sytuacją Patriots QB z torów w tym momencie ruch, który wyczerpuje linię ofensywną – bez względu na to, co fani Patriots myślą o Wynn – może nie być w ich najlepszym interesie.

Broncos szeroki odbiornik Jerry trucizny na kruki za dwa wybory w połowie rundy

Powód Jonesa: Nie ma mowy, żeby Kruki nadążały za Wodzami i innymi… Weksle jeśli nie dostaną Lamar Jackson trochę bardziej spójnej i skutecznej broni. Średnio 17 jardów lub więcej na połów w dwóch z trzech sezonów NFL, Jeudy z pewnością pomaga zaspokoić tę potrzebę. Jeudy został wymieniony jako potencjalny cel dla Green Bay, ale Packers i Rodgers mogą preferować weterana. Giganci i Barany również zostali wymienieni jako potencjalne miejsca docelowe dla Jeudy’ego, ale Baltimore i Jackson potrzebują kogoś takiego w najgorszy sposób.

głębiej

GŁĘBIEJ

Terminy NFL dla wszystkich 32 drużyn: Jerry Jeudy, Cam Akers i nie tylko

Dlaczego nie: Jestem w tym. Nie mogę nawet powiedzieć „dlaczego nie”. Ofensywa Kruków kładzie duży nacisk na gry przerywające grę, czy to z Jacksonem, czy graczami z umiejętnościami sportowymi, a Jeudy dodałby do tego. Może to być również przyjemna taktyka negocjacyjna dla dyrektora generalnego Erica DeCosta, aby pokazać Jacksonowi, że wykonają ruchy, aby poprawić talent ofensywny wokół niego. Jeudy nie wystartował w Denver, ale kto to zrobił, odkąd dotarł tam w 2020 roku? Zrobił kilka gier, które potwierdziły talent, który świat futbolu widział od niego w Alabamie, i miałby wielką szansę na ponowne rozpalenie tego potencjału w Baltimore.


Wydaje się, że The Lions nie będą handlować tight endem TJ Hockensona. Ale czy zamknąłby się wyborem w pierwszej rundzie? (Kirthmon F. Dozier/USA Today)

Trzy propozycje biznesowe Jeffa Howe’a

Osobliwości miasta ciasny koniec TJ Hockenson Dolary za wybór z pierwszej rundy 2023 r., z czwartej rundy z 2024 r.

Dlaczego: OK, więc nie ma powodu, by sądzić, że Hockenson jest w bloku biznesowym, ale byłoby to trudne do zignorowania przez Lwy. Mają już wewnętrzny tor na pierwszej piątce z własnym wyborem do wyboru, którego można użyć na rozgrywającym i innym pierwszoklasie z The Rams. Wrzuć trzeci wybór w rundzie otwierającej, a Lwy zdominują planszę draftu. Mogą nawet mieć szczęście, że dostaną rozgrywającego i – być może poprzez inną transakcję – Poszukiwacz przełęczy Alabama Will Anderson sparuj z Aidan Hutchinson. W przypadku Bucs ich ofensywne problemy nie mogą być przypisane do jednego miejsca, ale brak kalibru gwiazdy z pewnością nie pomógł. Hockenson ma kontrakt na piąty rok w 2023 roku, więc to również jest ważne. Oprócz jak najszybszego rozpoczęcia ofensywy, Bucy muszą również pomyśleć Tom Bradyprzyszły. Brady, nadchodzący wolny agent, który nie ma prawa, może po prostu zdecydować się na przejście na emeryturę, albo może się obawiać, że przestępstwo… nie może być naprawiony w obecnym stanie i spróbuj zagrać gdzie indziej. Można sobie wyobrazić, że dodanie Hockensona może odegrać rolę w wpłynięciu na tę decyzję.

Jones, dlaczego nie: To wysoka cena do zapłacenia, a biorąc pod uwagę, że być może będą musieli użyć najlepszego gracza jako rozgrywającego w przyszłym sezonie, nie sądzę, aby Bucs posunął się tak daleko. Tak, ciasny koniec kalibru Hockensona pomógłby. Ale nie za tę cenę.

Obrońca Broncos Bradley Chubb na kowboje w latach 2023 i 2024 trzecia runda wyboru

Dlaczego: Cowboys mogą pochwalić się najtrudniejszą obroną w lidze, a Chubb może być najniebezpieczniejszym rozgrywającym w bloku handlowym. Dallas pozostanie tak niebezpieczne jak Micah Parsons pozwala im na to, ale dodanie Chubba spowodowałoby kolejny ból głowy w przypadku przeciwnych przestępstw. Koordynator obrony Dan Quinn mógłby stworzyć pośpiech podań DeMarcus Lawrence, Dorance Armstrong i Chubb, a potem daj nawet Parsonsowi większa swoboda ruchu. Jeśli chodzi o Broncos, Chubb nadal jest wart budowania, ale ich obrona pozostanie solidna, a po handlu Russellem Wilsonem muszą odzyskać draft. Jeśli nie wierzą, że Chubb podpisze przedłużenie po sezonie – lub jeśli wierzą, że przekroczy budżet – ma sens przenieść go teraz.

głębiej

GŁĘBIEJ

Gracze Broncos o handlu Bradley Chubb: „Mam nadzieję, że będzie z nami przez długi czas”

Jones, dlaczego nie: Człowieku, już i tak bestialska obrona Kowbojów jest jeszcze bardziej niebezpieczna, co? Podoba mi się, ale mogą być jeszcze bardziej zdesperowane drużyny ścigające Chubba. Jeden? Barany, którym wciąż dużo brakuje Od Millera i chciałbym dodać przepustkę w wyznaczonym terminie. Nie mają wyboru w pierwszej rundzie, ale mają drugą i trzecią w 2023 roku.

Sokoły środek Matt HennessyStrażnik kruków Ben Cleveland, bengalski zegarek Jacksona CarmanaPatriots prawy cios Isaiah Wynn, Orły lewy cios Andre Dillard do Ramów

Sokoły otrzymują: 2023 wybór z szóstej rundy

Kruki otrzymają: 2023 wybór z szóstej rundy

Bengale otrzymają: 2023 wybór z siódmej rundy

Patrioci otrzymają: 2024 wybór czwartej rundy

Orły otrzymają: 2024 wybór trzeciej rundy

Dlaczego: Musieliśmy przekopać się przez stare szafki magazynowe, aby znaleźć kilka zastępczych kilofów baranów, a oni mają dodatkowe zasoby z późnej rundy ze względu na poprzednie transakcje. To prawda, że ​​mogą już nigdy więcej nie brać udziału w szkicach, ale południowa Kalifornia i tak jest pięknym miejscem do zwiedzania pod koniec kwietnia. Wracając na właściwe tory, nie, nie można sądzić, że Barany przerobią całą linię ofensywną w połowie sezonu, ale istnieje możliwość, jeśli zechcą wybrać wyjątkowo niekonwencjonalną trasę. Ich linia zawiodła ich podczas startu 3-3 i jest to obszar, któremu nie poświęcono wystarczająco dużo uwagi w ostatnich draftach, więc mogą zapożyczyć się z przyszłych draftów, aby poruszać się w lepszym kierunku. Atletycznydziennikarze z beatu zgromadzili się lista kandydatów do handlu w zeszłym tygodniu i przypadkowo zawierały dwa zaczepy, dwóch strażników i centrum. Wszystko ułożyło się na swoim miejscu.

Jones, dlaczego nie: Winda! Właśnie przywiodłeś mojego Wynna do pomysłu Ramsa, więc zdecydowanie nie. Twoja umowa nie działa! Haha, z całą powagą, podoba mi się agresywne myślenie w całkowitym przerobieniu całej linii ofensywnej, ale nie widzę, żeby tak się działo. Myślę, że Barany chciałyby zająć się obiema stronami piłki i mieć ograniczone typy do draftu, aby zdobyć talent. Więc jedna ofensywna linia, tak. A potem pass-rusher, który może potrzebować więcej ruchów, aby się zabezpieczyć.

(Górne zdjęcie: Brandin Cooks: Cooper Neill/Getty Images)

Leave a Comment