Szefowie otrzymują Giants WR Kadarius Toney

Giganci już się ruszają Kadarius Toney. Pomimo zdobycia wykwalifikowanego szerokiego odbiornika w pierwszej rundzie 2021, Giants sprzedali go Chiefs, reporterowi NFL Jordanowi Schultzowi tweety.

Kansas City wysyła kompensacyjną trzecią rundę i szóstego zawodnika do Nowego Jorku dla Toneya, który ponownie walczył z kontuzjami w tym sezonie. Podczas gdy Toney był obiecujący, gdy był dostępny, kontuzje w dużej mierze uniemożliwiły mu grę jako zawodowiec. Giganci otrzymają trzecią rundę wyboru, który Chiefs zdobyli dla Bears Ryan Polacy Wynajem GM, według Alberta Breera z SI.com (z dnia Świergot). Zarówno trzecia, jak i szósta runda dla Giants to 2023 typy, Tom Pelissero z NFL.com tweety.

Pogłoski o handlu Toney krótko pojawiły się w tym poza sezonem, ale Giganci je zamknęli. W tym czasie nowy reżim Big Blue był entuzjastyczny widząc, jak obrażony wyglądał Toney kto również się zakwaterował Saquon Barkley. Podczas gdy Barkley powrócił do swojej najlepszej formy, Toney wypadł z bloków startowych. Kontuzje obu ścięgien nękały Toneya w tym sezonie – jeden z zaledwie 35 ofensywnymi trzaskami – i Joe SchoenBriana Dabolla reżim, który go nie zabrał, łapie przynętę.

Kontuzje mięśnia czworogłowego i skośne odsunęły absolwenta Florydy na siedem połączonych meczów w zeszłym sezonie – jeden, który obejmował mecz Toneya na Arrowhead Stadium – a dolegliwość kostki zmusiła go do opuszczenia kolejnego meczu. Toney opuścił większą część zeszłorocznego obozu treningowego z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego i przeszła badanie kolana w tym okresie poza sezonem. Szefowie obstawiają tutaj, ale szeroka szerokość 6 stóp błysnęła najwyższej klasy atletyzmem podczas jego krótkiego występu jako zdrowego odbiorcy.

Toney złapał 39 podań na 420 jardów w zeszłym roku i wykazał się umiejętnością szybkiego łapania. Miał duży wpływ na zdenerwowane zwycięstwo Giants nad Świętymi – występ na sześć zdobyczy, 89 jardów – i spowodował 10 przyjęć Cowboys i 189 jardów w następnym tygodniu. Sztuka, która ilustruje dotychczasową karierę Toneya, w której Toney był boomem lub biustem, zawierała również Toneya, który zadał cios w bezpieczeństwo ówczesnego kowboja. Damontae Kazee. Toney został również wyrzucony z treningu Giants w zeszłym roku za rzucanie ciosami.

Na Florydzie Toney zbliżył się do radaru pierwszej rundy z 70 chwytami, 984 jardami i 10 przyłożeniami jako senior. Kyle Pitts. Jednak przed tym sezonem inwestycja Giants 2021 nie przekroczyła 300 jardów w kampanii studenckiej. The Chiefs nie mają tutaj dużej wielkości próbki, ale w niedalekiej przeszłości zwrócili się przeciwko mistrzowskim Giants. Giganci wycięli zakręt w 1 rundzie 2019 Deandre Baker, po aresztowaniu poza sezonem i szefowie dodali go. Szefowie wyraźnie mierzą wyżej z Toneyem, ponieważ Baker nie wywarł dużego wpływu podczas swojego pobytu w Missouri.

23-letni Toney jest podpisany do sezonu 2024 i może utrzymać swój kontrakt debiutanta do 2025 roku dzięki opcji na piąty rok, chociaż oczywiście daleko nam do tego, aby Toney był godny opcji. Giants oszczędzają 1,2 miliona dolarów w stosunku do limitu, wykonując ten ruch, który następuje po Chiefs restrukturyzacja stworzyła trochę miejsca na sufit Travis Kelcekontrakt po raz drugi w 2022 roku. Kansas City wciąż ma trzeciego gracza w przyszłorocznym drafcie, a także dwie czwarte. Jednak na dłuższą metę Giganci unikną płacenia Toneyowi 5 milionów dolarów plus.

Toney, który nie grał od drugiego tygodnia, będzie miał trochę więcej czasu na aklimatyzację Andy Reidwykroczenie. Szefowie mają tydzień pożegnania. Kansas City w obrocie Wzgórze Tyreek w tym okresie poza sezonem doprowadzić do przebudowy jego korpusu przyjmującego. Bezpłatne doładowanie agencji JuJu Smith-Schuster oraz Marquez Valdes-Scantling do prowadzenia ofensywy Chiefs i każdy z nich ma 100-jardowe mecze w San Francisco. Szefowie również tworzą listę Mecole Hardmanktóry jest w roku umowy i sporządzony Skye Moore w tegorocznej drugiej turze. Moore walczył na początku swojej debiutanckiej kampanii, podobnie jak Chiefs związane z obydwoma Odell Beckham Jr. oraz Brandin kucharze przed terminem. Ta transakcja Toney może wyrzucić KC z loterii OBJ, ponieważ tworzy profile gdzieś pomiędzy ulotką a hitem ze względu na związane z tym wynagrodzenie.

Projekt gigantów nadziei DeVonta Smith Zastąpienie Toneya w 2021 roku wkroczyło w poza sezonem z zatłoczoną salą przyjęć. Ale ta grupa nie grała razem zbyt wiele. Ogromne rozczarowanie w wolnej agencji Kenny Golladay nadal jest na zewnątrz ze zwichnięciem MCL. Giganci mają nadzieję na wymianę ex-Lions Pro Bowler napotkali oczekiwane przeszkody umowne. Zespół stracił również najdłuższy odcinek, Sterling Shepardna sezon.

Śmiało, Big Blue ma Darius Slayton oraz Wan’Dale Robinson w miejscu jako jego najwyższe cele. Wzrost Slaytona do tego poziomu jest interesujący, biorąc pod uwagę jego ostatnie miejsce w bloku handlowym po okresie poza sezonem, kiedy jego akcje spadły do ​​punktu, w którym dokonał cięcia płac. Jednak ten handel oznacza, że ​​roczne przedłużenie umowy stanie się ważniejszym elementem, a jednocześnie sprawi, że szerokopasmowy odbiornik będzie najbardziej potrzebny Giants w 2023 roku.

Leave a Comment