Szefowie oskarżają właściciela Colts Jima Irsay o dalsze naruszanie konstytucji NFL

Obrazy Getty

Właściciel Colts, Jim Irsay, wciąż opowiada o właścicielu Commanders, Danielu Snyderze. W sobotę ekipa Snydera wydała najmocniejsze dotychczas uwagi w odpowiedzi na ostatnie komentarze Irsaya.

„To niefortunne, że pan Irsay nadal zachowuje się w sposób, który jest wyraźnie niezgodny z konstytucją NFL” – powiedział rzecznik Commanders. Washington Post w oświadczenie wydane w sobotę. „Nie możemy się doczekać gry w jego drużynie w niedzielę.

W rzeczywistości istnieje pewna zaleta przekonania, że ​​Irsay może naruszać konstytucję i regulamin ligi. Artykuł IX, Sekcja 9.1(C)(4) zabrania każdemu właścicielowi „publicznej krytyki[ing] dowolny klub członkowski lub jego kierownictwo, personel, pracownicy lub trenerzy i/lub dowolny urzędnik piłkarski zatrudniony przez Ligę. Wszelkie skargi lub uwagi krytyczne dotyczące powyższego będą kierowane wyłącznie do komisarza i nie będą publikowane bezpośrednio ani pośrednio.”

W ciągu ostatnich 11 dni Irsay wielokrotnie publicznie kwestionował, czy właściciele powinni rozważyć usunięcie Snydera, a Irsay wielokrotnie publicznie skarżył się na toksyczne miejsce pracy, które jest utrzymywane pod kierownictwem zespołu Snydera.

I tak, Colts gościć Dowódców w niedzielę. Nie oczekuj, że dowódcy opublikują zdjęcia właścicieli obu drużyn kuśtykać na placu zabaw przed rozpoczęciem.

Leave a Comment