Szef Xbox, Phil Spencer, chciałby zobaczyć Call Of Duty na Nintendo Switch

Obraz: Aktywność

Activision jest najnowszy Call of Duty Gra pojawi się w tym tygodniu i chociaż nie ma premiery Nintendo, było kilka rozmów od szefa Xbox, Phila Spencera, o wprowadzeniu popularnej serii strzelanek FPS na Switch.

mówić do Dziennik Wall Street ostatnio Spencer wspomniał, jak plan Microsoftu na serię, kiedy Umowa Activision Blizzard przechodzi to może być traktowane jako Minecraft i udostępnij go na „jak największej liczbie ekranów” — w tym na Switchu (przez starszego redaktora The Verge, Toma Warrena).

„W szczególności Call of Duty będzie dostępne na PlayStation. Chciałbym zobaczyć ją na Switchu, chciałbym zobaczyć grę na wielu różnych ekranach. Naszym zamiarem jest traktowanie CoD jak Minecrafta”.

Po tym następuje komentarz Phila Wywiad CNBC z prezesem Microsoftu Bradem Smithem na początku tego roku, w którym wspomniano również, jak amerykański gigant technologiczny chciałby wprowadzić serię Call of Duty na Switcha, gdyby przejęcie się odbyło.

„Jedną z rzeczy, co do których jesteśmy bardzo pewni, gdy idziemy naprzód z przeglądem regulacyjnym tego przejęcia, jest to, że świetne tytuły, takie jak Call of Duty Activision Blizzard, będą nadal dostępne na Sony PlayStation.

„Chcielibyśmy wprowadzić go na urządzenia Nintendo. Chcielibyśmy wprowadzić bardziej popularne tytuły, które Aktywacja i upewnij się, że będą nadal dostępne na PlayStation, [and] że będą dostępne na Nintendo”.

W tym czasie Smith używał również Minecrafta jako przykładu stałego zaangażowania Microsoftu inny Platforma.

Oczywiście, aby Microsoft mógł to osiągnąć, musi najpierw sfinalizować przejęcie Activision Blizzard. Obecnie jest w trakcie finalizowania umowy. Jeśli Call of Duty powróci na systemy Nintendo, w tym tempie prawdopodobnie będzie na systemie nowej generacji.

Call of Duty ostatnio pojawiło się na platformie Nintendo podczas generacji Wii U wraz z premierą Call of Duty: Black Ops II w 2012 i Call of Duty Ghosts w 2013.

Leave a Comment