Sylvester Stallone nie wiedział o partiach politycznych, dopóki nie skończył 30 lat

  • Sylvester Stallone powiedział, że nie wiedział, kim jest demokrata lub republikanin, dopóki nie miał trzydziestki.
  • Aktor rozmawiał z The Sunday Times o tym, jak jego słynne postacie są powiązane z polityką.
  • Otwarł się także o swoim dzieciństwie, mówiąc, że ma „najgorszego ojca na świecie”.

Sylvester Stallone powiedział, że nic nie wiedział o głównych amerykańskich partiach politycznych, dopóki nie miał trzydziestki.

W ciągu wywiad ze Stephenem Armstrongiem z The Sunday Times Wypuszczony w sobotę gwiazdor akcji powiedział, że nie ma pojęcia, że ​​Rocky Balboa, słabszy bokser, którego po raz pierwszy wcielił się w postać w 1976 roku, będzie rezonować z ówczesnymi politykami.

„Nie wiedziałem nawet, kim jest republikanin czy demokrata, dopóki nie skończyłem 30 lat” – powiedział. „Naprawdę nie wiedziałem, dopóki nie pojechałem do Hollywood. Nie wiedziałem, że jeśli owinę się flagą w „Rocky”, rzucę rękawicę”.

Stallone powiedział Variety w 2019 roku że ludzie zakładali, że jest republikaninem, ponieważ grał „patriotyczne” postacie, takie jak Rocky i John Rambo. Dodał, że dorastał w „politycznie agnostycznym” gospodarstwie domowym i powiedział, że nie głosował w wyborach w 2016 r., mimo że powiedział o tym gazecie w tym roku. kochał Donalda Trumpa za bycie „wielkim Dickensowskim charakterem”.

Pomimo przedstawienia rewolwerowca Rambo, The Daily Beast opisał Stallone jako „najbardziej sprzeciwiający się posiadaniu broni celebryta w Hollywood” w 2017 roku. Powiedział The Sunday Times, że „nie można zabrać broni”, ale uważa, że ​​można nią zarządzać w bardziej odpowiedzialny sposób.

„Nie widzę sensu polowania z 40-nabojowym magazynkiem. Jeśli nie możesz trafić w coś pięcioma strzałami, nie jesteś zbyt dobrym myśliwym. Kupić broń, którą mogę zmienić na automatyczną w ciągu jednej sekundy „Nie widzę tego”, powiedział. „Nie możesz brać broni, są zakorzenione od 250 lat, ale musisz wyzbyć się z tego nieodpowiedzialności”.

Sylvester Stallone jako Rambo

Sylvester Stallone gra Rambo na planie „Pierwszej krwi” w 1982 roku.

Sunset Boulevard/Corbis przez Getty ImagesStallone otworzył się również na jego burzliwe relacje z ojcem. Aktor “Niezniszczalni” powiedział, że napisał scenariusze do Rocky’ego i Rambo z frustracji życiem rodzinnym, nazywając ojca “najgorszym ojcem na świecie”.

„Wychował mnie Rambo. Miałem bardzo burzliwe wychowanie i mogłem pójść na dwa sposoby. Mogłem szaleć – naprawdę zły, narkoman – ale poszedłem w drugą stronę. Rozwinąłem sarkastyczny zmysł”. humor” – powiedział. „Ok, mam najgorszego tatę na świecie. Tak dla mnie. Dziękuję, tato. Doceniam to. Ciężko było znaleźć, ale pozwoliłaś mi zagrać postać, która moim zdaniem była całkiem dobra”.

Leave a Comment