Święci będą trzymać się Andy’ego Daltona w QB, mówi trener Dennis Allen

METAIRIE, La. — Zaczynają się święci z Nowego Orleanu Andy Dalton Trener Dennis Allen powiedział o rozgrywającym w środę.

Mimo że Jameis Winston w pełni uczestniczyli w treningu po raz pierwszy od pierwszego tygodnia, Święci (2-5) trzymają się Daltona dzięki jego występowi w odsieczy Winstonowi w ciągu ostatnich czterech gier.

„Andy zaczyna ponownie w tym tygodniu [against the Las Vegas Raiders]„Czuję, że grał dobrze” – powiedział Allen. Ofensywnie czuję, że jesteśmy w jakimś rytmie. Skutecznie poruszyliśmy piłkę, zdobyliśmy punkty. A więc zamierzamy kontynuować tę ścieżkę z Andym jako rozgrywającym.

Dalton ukończył 63,4% swoich podań na 946 jardów i 7 przyłożeń, z 4 przechwytami. Został zwolniony cztery razy. Dalton rzucił na 361 jardów i 4 przyłożenia w przegranej New Orleans z Arizona Cardinals w zeszłym tygodniu, ale także miał 3 przechwyty, z których dwa wróciły do ​​przyłożenia pod koniec pierwszej połowy.

Zapytany, czy decyzja była oparta na wynikach, Allen nazwał to „obraźliwą decyzją”.

„Mam na myśli ostatnie cztery tygodnie… jesteśmy jednym z najlepszych przewinień pod względem poruszania piłką, jednym z najlepszych pod względem zdobywania punktów” – powiedział Allen. I to jest naprawdę nazwa gry. Więc zamierzamy dalej robić to, co robiliśmy. Musimy wykonać lepszą pracę, chroniąc piłkę nożną. A jeśli to zrobimy, myślę, że możemy być wysoce skutecznym”. agresywnie.”

Święci uciekają z powrotem Alvin Kamara powiedział w środę, że Dalton wykonał dobrą robotę, bawiąc się opanowaniem i przeglądając swoje odczyty.

„Czuję, że nigdy nie wpada w panikę, kiedy przegląda swoje odczyty. Wydaje się, że znalazł się we właściwym miejscu we właściwym czasie. Pomijając niektóre z rzeczy, które zrobiliśmy, a które zostały wykonane przez nas samych, grał dobrze” – powiedział Kamara. „Myślę, że dobrze będzie iść naprzód. Oczywiście wiem, że prawdopodobnie jest dla siebie najtrudniejszy w zeszłym tygodniu, w dwóch przejęciach”. [that were returned for touchdowns]. Walczy o wiele ciężej niż ktokolwiek inny – trenerzy i my wszyscy – aby to naprawić. Jest konkurentem. To samo, o czym rozmawiałem z Jameisem. Oboje konkurują”.

Allen wyjaśnił, że Dalton pozostanie starterem tak długo, jak długo będzie trwać przestępstwo.

„Cóż, spójrz, Jameis wrócił już zdrowy. Pójdziemy z Andym, ponieważ siedzimy tutaj teraz. A jeśli nadal będziemy dobrze grać ofensywnie i przenosić piłkę w ofensywie, Andy tam będzie” – Allen powiedział.

Dodał: „Jest wiele rzeczy, które robimy naprawdę dobrze ofensywnie. I nie czułem, że istnieje potrzeba denerwowania wózka z jabłkami. Będziemy kontynuować tak, jak jesteśmy. A jeśli nadal będziemy to robić , wtedy pozostaniemy na kursie.”

Winston został ponownie podpisany i ogłosił starter na początku poza sezonem po tym, jak Święci próbowali i nie udało się ich zdobyć Deshaun Watson. Dalton został podpisany później w sezonie jako kopia zapasowa.

Winston rozpoczął pierwsze trzy mecze sezonu, ale kontuzjował plecy w wygranym New Orleans nad Atlanta Falcons w pierwszym tygodniu. Zagrał dwa mecze z kontuzją, zanim Saints kazał mu się wyleczyć. Winston powiedział w zeszłym tygodniu, że nie sądzi, aby proces gojenia potrwał tak długo, jak to się stało.

„Andy się kręcił. Oczywiście, to do bani, że Jameis został ranny, gdy próbował wrócić” – powiedział Kamara. „Andy, czuję, że gra dobrze, daje nam trochę stabilności – nie żeby Jameis nie był, ale nie dostaję za to zapłaty. Myślę, że poczuli, że chcą iść z Andym ”. być teraz najlepszym. Znam Jameisa i wiem, że będzie nadal pracował i poprawiał się. Tylko dlatego, że nie zaczyna, nie oznacza, że ​​nie przygotuje się, jakby był starterem. Następnym razem, gdy zadzwoni pod swój numer, wiem, że będzie w stanie dostarczyć.

Leave a Comment