Surowe podsumowanie i reakcja (24 października 2022): Rhea Ripley jest tatą wszystkich

Jesteśmy za tydzień klejnot koronny, co nadal jest rzeczą. Co on zrobił Surowy czy masz to dla nas gotowe? Przeczytaj poniżej zakładkę, aby się dowiedzieć. Ale najpierw przeczytaj blog Claire, ponieważ jest zajebista iw ogóle blog jest magia. Nie Daddy Magic, ale bardziej jak David Copperfield.

Porozmawiajmy Surowy!


Znasz jej imię

Wykrzycz do fana, który powiedział: „Eddie jest twoim prawdziwym ojcem”. Widzę pana, sir, i pozdrawiam pana brak szacunku. Drugi MVP od SurowyPierwszym segmentem była Rhea Ripley. Miała wszystko, kiedy Doomsday uderzył na ring. Niezależnie od tego, czy chodziło o jej wygląd, język ciała, czy też jej komentarze na boku (mocno popierała komentarz Doma, że ​​jest inaczej zbudowana), zabiła to. Trwało to podczas meczu Finna Balora z Karlem Andersonem. Pomimo tej historii o tym, że Finn czuje się zdradzony przez klub, który założył, Rhea kradnie show. Pomimo dobrego meczu pomiędzy Karlem i Finnem, Rhea jest gwiazdą. Co się dzieje, gdy moc uderza w Luke’a Gallowsa. Nie tylko mocno uderzyła tak dużego mężczyznę, ale przemówiła, gdy upadł na ziemię.

Rhea utrzymała pociąg do walki, gdy uderzyła w ring i mocniej uderzyła Andersona, gdy słońce nie świeciło, gdy sędzia odwrócił się plecami. Ten bolesny cios wystarczył Finnowi wygrać W.

Nie podoba mi się ta historia tak bardzo jak historia z Reyem Mysterio i mam nadzieję, że ten objazd jest wyłącznie dla Korona Królewski Klejnot powodów. Ale nadal jest fajnie, głównie z powodu wszystkiego, co Rhea robi lub czego nie robi.

Poza programem szkolnym

Z miłości do makaronu i sera

The Miz zmagał się z R-Truth w sprawie makaronów i serów w Północnej Karolinie. Nie mogę mówić o ich makaronie z serem, ale moja babcia w Południowej Karolinie robi absolutnie najlepszy makaron z serem. Karoliny są wystarczająco blisko, abym mógł stanąć po stronie prawdy w tej sprawie.

Ale robię dygresję. Miz początkowo poruszył niektóre aktualizacje Dextera Lumisa. Johnny Wrestling mówi, że Miz nie mówi prawdy o swojej walce z Dexterem ani o tym, co stało się z Ciampą. Mówienie „prawdy” tyle razy na ringu WWE jest jak pięciokrotne powiedzenie Candyman w lustrze. Tyle że dostajesz R-Truth, a nie Tony’ego Todda. Stąd walka o jedzenie w Karolinie.

Nie podobało mi się to, chociaż zgadzam się z motywacją Trutha. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda nam się rozwiązać problem Dextera i Miza.

Nikki nie jest już superbohaterką

Bayley po jednej stronie ringu. Bianca Belair po drugiej stronie ringu. Brak tytułu na linii, naprawdę nic na linii. Jasne, Damage CNTRL pobiło Candice LeRae wcześniej, ale dla żadnej z kobiet nie było nic, co wydaje się chybienie po ich ostatnim spotkaniu. Ale to wskazuje na show, w którym wydarzyło się wiele rzeczy, które tak naprawdę nie pasowały. Bianca i Bayley są świetnymi zapaśnikami. Oczywiście pokazali dobry technicznie mecz. Problemem jest brak palików. Robiliśmy to już wcześniej: Damage CNTRL kogoś bije, Bianca przychodzi na ratunek, zaczyna się mecz. W pewnym momencie ten kąt wymaga kolejnej konwersji.

Czy Nikki Cross jest biegiem?

Nikki, bez kostiumu superbohatera, pojawiła się w trzecim akcie. Sędzia wyrzucił Dakotę i IYO. Ale zanim miał szansę przebić się swoimi ruchami, Nikki zeskoczyła z górnej liny i wyeliminowała sędziego wraz z Dakotą i IYO. Zwróciła swoją uwagę na Biance, pozwalając Bayleyowi zdobyć W, a następnie pobić również Bayleya. Kiedy program się skończył, Nikki stała wysoko.

Zobacz tę wersję Nikki na Surowy Jest z nim w porządku. Nie jestem pewien, czy to dobry kąt na zakończenie serialu. Zwłaszcza ten program, który był w najlepszym razie rozczarowujący.

Pokój w górę…

Seth Rollins boi się Mustafy Ali. To podstawa dla każdego, kto śledzi tę historię. Mistrz Stanów Zjednoczonych ingerował w mecz Ali z Austinem Theory. Trenował teorię w zakresie komentowania, podczas gdy teoria po prostu chciała kawałek Ali, ponieważ jest łobuzem, który bije ludzi, którzy nie mają takiej samej ścieżki schodzenia jak on. Więc to wszystko ładnie do siebie pasuje.

To był jednak dobry mecz! Ali jest naturalną buzią dziecka, a Teoria sprawia, że ​​dobrzy faceci wyglądają świetnie. Bez Setha rozpraszającego sędziego, Ali wygrywa ten mecz. Ale tak, to się stało. Więc Teoria wraca do domu z wygraną, podczas gdy Ali zostaje pobity po meczu, ponieważ Seth uważa, że ​​nie jest na swoim poziomie. Desperacki ruch pięty, który kocham i mam nadzieję, że ich mecz spełni tę obietnicę.

Ale co z teorią? Nie ma go tam od tygodnia Surowy ale pojawia się na NXT i drażni się z gotówką na mistrzostwa NXT. Potem to się nie dzieje i ciągle się pojawia Surowy. Jestem zdezorientowany i jak zawsze potrzebuję kogoś, kto to zrozumie.

ELIAS!

Jestem wielkim fanem Eliasa. Przyznaję i nie wstydzę się. Tak więc jestem podekscytowany, gdy zdobędzie W. Po zeszłym tygodniu doszedłem do wniosku, że mistrzostwa Stanów Zjednoczonych są w jego przyszłości. Może i tak, ale od tego tygodnia wkracza w coś z Riddle’em u boku. Może. Akademia Alfa niegrzecznie przerwała Eliasowi i Riddle’owi, co doprowadziło do meczu między Gable’em i Eliasem. Najlepszy moment meczu nadszedł, gdy Gable poszedł na piękny moonsault i złapał Eliasa podniesieniem kolana prosto w szczękę. To było w idealnym momencie i było piękne.

Co ważniejsze, Elias wygrał. Otis zaatakował go po meczu, a Riddle pobiegł do asysty. Dobry mecz z jednym naprawdę wspaniałym momentem.

Zgadnij co?

Omos pobił kilku robotników… co ma przestraszyć Brauna Strowmana? OK, jasne, Jan.

Mecz… Bóg?

Baron Corbin walczył z Johnnym Gargano, ponieważ wkurzył JBL. Jak? Samo jego istnienie i fakt, że spędził dekadę w singlu A. To zdecydowanie rzecz do powiedzenia i zrobienia JBL, nie jestem na to zły. Ale Corbin, przynajmniej na ringu, nie krzyczy „bóg zapasów”. W rzeczywistości prawie wcale nie krzyczy. Corbin jest trochę nudny jako zapaśnik. Najzabawniejszą częścią tego pojedynku był Johnny Wrestling, który wziął kapelusz JBLa i szydził z Teksańczyka.

Oczywiście przegrał mecz w wyniku tych wszystkich drwin, ponieważ był zbyt rozproszony. Ale po prostu nie kopałem meczu jako całości. Uwielbiam to, co robi JBL, ale nie wydaje mi się, żeby pasował do Corbina. JBL to osobowość większa niż życie, a Corbin ledwo ma osobowość.

Ktoś zapytał Barona, czy jest dobry, a on powiedział tak, podczas gdy powinien był powiedzieć nie.


To nie było wspaniałe przedstawienie. Właściwie to może być najgorsze Surowy w długim czasie. Program miał iskrę, kiedy się zaczął, ale szybko wygasł.

Klasa: C-

To mój znak i trzymam się tego. Twój ruch.

Leave a Comment