Sunday Night Football: The Bills pokonali Packers 27-17 i czwartą wygraną z rzędu

Obrazy Getty

The Bills zdobyli tylko trzy punkty w drugiej połowie, a Josh Allen rzucił dwa typy. W trzeciej nocy zagrali 2 na 7 i stracili czas posiadania 33-48 do 26-12.

To nie był jeden z ich lepszych meczów w tym sezonie, ale Billowie robili to, co Billowie robili przez większość sezonu. Znowu wygrali.

Buffalo pokonał Packers 27-17 w zaciętej i zaciętej grze. Rachunki poprawiły się do 6-1, podczas gdy Packers spadły do ​​3-5.

The Bills przegrali trzy razy w pierwszym posiadaniu piłki, zdobyli gola w pięciu kolejnych podaniach, a następnie rzucili dwa przechwyty i rzucili na swoje ostatnie trzy piłki, nie licząc przyklęku kończącego grę. Czasami był piękny, a czasami zagmatwany.

Buffalo prowadził 24-7 w przerwie, ale nie trafił w bramkę z pola z 55 jardów. Mason Crosby Billom pozostało 38 sekund na uniknięcie próby wykopu Packersa.

Bills zakończył z 369 jardów, gdy Allen pokonał 13 z 25 na 218 jardów z dwoma przyłożeniami i dwoma przechwytami podczas biegu na 49 jardów na sześciu rzutach. Stefon Diggsktóry ćwierkał defensywne plecy Packers przez całą noc, miał sześć chwytów na 108 jardów i przyziemienie.

Packers zyskali 398 jardów. Aaron Rodgers ukończył 19 z 30 podań na 203 jardy z dwoma przyłożeniami i przechwyceniem. Aaron Jones pobiegł na 143 jardy na 20 niesie i Romeo Doubs złapał cztery podania na 62 jardy i przyziemienie.