Studentka z Północnego Kentucky wśród zabitych w Korei Południowej Halloween tłum

Kobieta z Północnego Kentucky, która była studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Kentucky, była jedną z zabitych po ogromnym tłumie na imprezie Halloween w Korei Południowej. Rektor uniwersytetu Eli Capilouto po raz pierwszy ogłosił w niedzielę, że studentka Anne Gieske jest jedną z ponad 150. ludzie zginęli w tłumie podczas tradycyjnego zgromadzenia na Halloween w Seulu w Korei Południowej. Gieske był młodszym studentem pielęgniarstwa z Fort Mitchell w stanie Kentucky, który w tym semestrze studiował w Korei Południowej w ramach programu studiów za granicą. Ukończyła Beechwood High School w 2021 roku, gdzie była wybitnym członkiem orkiestry marszowej, Beechwood High School Principal Justin. powiedział Kaiser. Gieske również zgłosił się na ochotnika do Marching Tigers latem i ściśle współpracował z obecnymi bębniarzami i klarnetami. Według jej mediów społecznościowych, Gieske właśnie obchodziła swoje 20. urodziny dwa dni temu. „Jesteśmy całkowicie zdruzgotani i załamani stratą Anne Marie. Była jasnym światłem kochanym przez wszystkich. Prosimy o modlitwę, ale także o poszanowanie naszej prywatności. Ostatnim darem Anny dla nas było umieranie w stanie łaski uświęcającej. Wiemy, że pewnego dnia połączymy się z nią ponownie w Królestwie Bożym” – powiedział jej ojciec Dan w oświadczeniu. Burmistrz Fort Mitchell Jude Hehman i Rada Miejska wydali oświadczenie po tych wiadomościach. „Nasze szczere myśli i modlitwy idą do rodziny Gieske i Klein, którzy oboje mają bardzo głębokie korzenie w naszej społeczności Fort Mitchell”. Według Choi Seong-beoma, szefa Seulu Straży Pożarnej Yongsan, większość nastolatków i osób w wieku 20 lat zginęła lub została ranna. liczba ofiar może wzrosnąć, ponieważ 19 rannych było w stanie krytycznym. Szacuje się, że 100 000 osób zgromadziło się w Itaewon na największych w kraju uroczystościach Halloween na świeżym powietrzu od początku pandemii, z zachowaniem surowych zasad dotyczących zgromadzeń. Rząd Korei Południowej złagodził ograniczenia związane z COVID-19 w ostatnich miesiącach i była to pierwsza duża szansa na wyjście i imprezę dla wielu młodych ludzi. Halloween stało się przez lata głównym przyciąganiem młodych Koreańczyków z Korei Południowej. „Mamy jeszcze dwóch studentów, a ty jesteś członkiem wydziału tego semestr również. Skontaktowano się z nimi i są bezpieczni “, powiedział Capilouto w oświadczeniu. Capilouto powiedział, że szkoła jest w kontakcie z. Jesteśmy w kontakcie z Gieske’s, aby zapewnić wsparcie. “Będziemy tam dla tych w naszej społeczności, którzy znali i kochali Anne . Mamy również prawie 80 studentów z Korei Południowej w Wielkiej Brytanii – członków naszej społeczności – którzy będą potrzebować naszego wsparcia” – powiedział Capilouto w oświadczeniu. Ten wzrost jest największą katastrofą w kraju od lat.

Kobieta z Północnego Kentucky, która studiowała pielęgniarstwo na Uniwersytecie Kentucky, znalazła się wśród zabitych po tym, jak ogromny tłum zwrócił się na imprezę Halloween w Korei Południowej.

Po pierwsze, rektor uniwersytetu Eli Capilouto ogłoszone w niedzielę że studentka Anne Gieske była jedną z ponad 150 osób zabitych w panice podczas tradycyjnego zgromadzenia Halloween w Seulu w Korei Południowej.

Gieske był młodszym studentem pielęgniarstwa z Fort Mitchell w stanie Kentucky, który w tym semestrze studiował w Korei Południowej w ramach programu studiów za granicą.

Ukończyła Beechwood High School w 2021 roku, gdzie była wybitnym członkiem orkiestry marszowej, powiedział Justin Kaiser, dyrektor szkoły Beechwood High School.

Gieske również zgłosił się na ochotnika do Marching Tigers latem i ściśle współpracował z obecnymi bębniarzami i klarnetami. Według jej mediów społecznościowych, Gieske właśnie obchodziła swoje 20. urodziny dwa dni temu.

„Jesteśmy całkowicie zdruzgotani i załamani stratą Anne Marie. Była jasnym światłem kochanym przez wszystkich. Prosimy o modlitwę, ale także o poszanowanie naszej prywatności. Ostatnim darem Anny dla nas było umieranie w stanie łaski uświęcającej. Wiemy, że pewnego dnia połączymy się z nią ponownie w Królestwie Bożym” – powiedział jej ojciec Dan w oświadczeniu.

Burmistrz Fort Mitchell Jude Hehman i Rada Miejska wydali oświadczenie po tych wiadomościach.

„Nasze szczere myśli i modlitwy kierujemy do rodzin Gieske i Klein, które mają bardzo głębokie korzenie w naszej społeczności Fort Mitchell”.

Według Choi Seong-beoma, szefa straży pożarnej Yongsan w Seulu, większość zabitych lub rannych to nastolatki i dwudziestoparolatkowie. Liczba ofiar śmiertelnych może jeszcze wzrosnąć, ponieważ 19 rannych jest w stanie krytycznym.

Szacuje się, że od początku pandemii w Itaewon zgromadziło się około 100 000 ludzi na największych imprezach Halloween na świeżym powietrzu w kraju, z zachowaniem ścisłych zasad gromadzenia. Rząd Korei Południowej złagodził ograniczenia COVID-19 w ostatnich miesiącach, a dla wielu młodych ludzi była to pierwsza duża szansa na wyjście i dobrą zabawę. Halloween przez lata stało się główną atrakcją dla młodych mieszkańców Korei Południowej.

„Mamy również dwóch innych studentów i członka wydziału w tym semestrze. Skontaktowano się z nimi i są bezpieczni” – powiedział Capilouto w oświadczeniu.

Capilouto powiedział, że szkoła jest w kontakcie z. Jesteśmy w kontakcie z Gieske, aby zapewnić wsparcie.

„Będziemy tam dla tych w naszej społeczności, którzy znali i kochali Anne. Mamy również prawie 80 południowokoreańskich studentów w Wielkiej Brytanii – członków naszej społeczności – którzy będą potrzebować naszego wsparcia” – powiedział Capilouto w oświadczeniu.

Ta fala tłumów to największa katastrofa w kraju od lat.

Leave a Comment