Steelers zdecydowali się nie aktywować TJ Watt przed meczem przeciwko. Orły

PITTSBURG — TJ Watt nie z powrotem … jeszcze.

Pittsburgh Steelers zdecydowali się nie aktywować aktualnego obrońcy roku NFL z kontuzjowanych rezerw przed niedzielnym meczem z niepokonanymi Philadelphia Eagles.

Jego 21-dniowe okno szkoleniowe zostało otwarte na początku tego tygodnia. Przemawiając w piątek po raz pierwszy od zerwania mięśnia piersiowego w wygranym pierwszym tygodniu z Cincinnati Bengals, Watt nie określił swojej potencjalnej dostępności.

“Byłem [practice] uczestnik dzisiaj, więc po prostu zajmij się moim biznesem, rób to, o co mnie poproszono i zobacz, jak moje ciało reaguje na aktywność” – powiedział Watt w piątek. „Czuję się bardzo zachęcony tym, gdzie jestem teraz.

Watt przeszedł również niewielką operację artroskopową kolana na początku tego miesiąca, aby naprawić przewlekły uraz przedsezonowy.

„Miałem już wcześniej podciągnięcia i czujesz szybki trzask i od razu wiesz, że to nie jest dobre” – powiedział Watt o kontuzji klatki piersiowej. „Chodzi tylko o to, jak bardzo było źle, a ustalenie dotkliwości zajęło nam od 24 do 48 godzin”.

Dodał, że mostek zbliża się do 100 proc. Po operacji kolana oczekiwano, że Watt wróci po pożegnaniu w tygodniu 9, źródła powiedziały ESPN. Teraz Watt jest na dobrej drodze do powrotu przeciwko Świętym Nowego Orleanu w 10. tygodniu.

„Nie ma znaczenia, czy mam jakieś kontuzje, zawsze będę starał się znaleźć sposób, aby wyzdrowieć, a nie tylko być włóczęgą i siedzieć na kanapie i jeść chipsy ziemniaczane i lód, niezależnie od części mojego ciała mieć.” Oblodzenia” – powiedział Watt. „Zawsze staram się znaleźć sposób na jak najszybszy okres aklimatyzacji po powrocie i czuję, że wykonałem dobrą robotę. Nie dowiemy się, dopóki nie zagram”. “

Watt nie był często kontuzjowany od czasu, gdy Steelerowie wybrali go w pierwszej rundzie draftu 2017, i chociaż powiedział, że wysiadanie jest trudne dla biegacza, rozumie, że musi być sprytny, jeśli chodzi o powrót – zwłaszcza po Steelerach podpisali z nim przedłużenie płyty w zeszłym roku.

„Naprawdę kocham piłkę nożną” – powiedział Watt. „Nie ma nic innego, czym bym się interesował. Uwielbiam grać w tę grę. To bardzo niefortunne, gdy coś ci zostaje odebrane, ale możesz przyjąć to na jeden lub dwa sposoby, a ja po prostu próbuję przyjąć pozytywy”. podróż i poświęć trochę czasu, aby naprawić moje ciało i wrócić.

Pod nieobecność Watta Steelersi nie byli w stanie wywrzeć konsekwentnej presji na rozgrywającego i mają tylko pięć worków w sześciu meczach bez niego.

Leave a Comment