Sprawdzanie wszystkich graczy związanych z fantasy w każdej grze – lista QB

Witamy w 8. tygodniu! To połowa sezonu NFL, ale zbliżamy się również do terminu wymiany w większości lig. To tydzień, w którym wygrana może stworzyć lub rozbić drużynę między zawodnikiem a krupierem. Jesteśmy tutaj, aby udzielić Ci najlepszych porad, jakie możemy przy podejmowaniu decyzji sit/start.

Chciałem poświęcić trochę czasu na wyróżnienie jednego z naszych pisarzy: Dustina Ludke (@theDunit13)

Gram w fantasy football od około 25 lat, zaczynając od mojej ligi rodzinnej, która wciąż trwa, a teraz jestem w dynastiach i turniejach. Jestem na liście QB od dwóch lat, pisząc samodzielnie i dla innych znacznie mniejszych stron. Jestem fanem Buffalo Bills and Sabres, mimo że dorastałem poza Filadelfią. Rodzina mojej mamy jest na obrzeżach Buffalo, więc spędzanie tam dużo czasu na obozach treningowych, grach i po prostu bycie wcześniej częścią mafii Billa było prawdziwą rzeczą.

Jednym z moich największych wspomnień było pójście na emeryturę u Marva Levy’ego i spotkanie z niektórymi z moich piłkarskich bohaterów, takimi jak Andre Reed, Bruce Smith, Thurman Thomas i mój ulubiony zawodnik wszechczasów, Jim Kelly. Obecnie mieszkam w Wisconsin, ale kibicuję Michigan w futbolu studenckim.

Moją największą fantazją jest zdobycie mistrzostwa po stracie prawie 60 punktów po pierwszym tygodniu dwutygodniowych mistrzostw.

Jeśli podoba Ci się to, co czytasz, śledź nas na Twitterze, możesz śledzić Lista QB jako całość i poszczególnych autorów, znajdując ich uchwyty na Twitterze dla swoich wpisów dotyczących gry. Staramy się łączyć z innymi graczami fantasy i pomagać tak bardzo, jak tylko możemy. Mamy też kontrowersję, do której możesz dołączyć subskrybując nasz comiesięczny dostęp

Aby dowiedzieć się więcej o Tygodniu 7, sprawdź nasz podcast Sit/Start oraz nasz Narzędzie zakresu tygodniowych wyników!

Zasięgi projekcji Sit/Start

Zdjęcie autorstwa Icon Sportswire | Design by JR Caines (@JRCainesDesign na Twitterze i @caines_design na Instagramie)

Leave a Comment