Sony podobno zrezygnuje z dat wygaśnięcia gier PS Plus

Wydaje się, że Sony dokonało zmiany PS Plus serwis, więc nie jest już możliwe zobaczenie dokładnej daty usunięcia gry z serwisu. Karta Ostatnia szansa na grę jest nadal częścią strony głównej – przeglądasz ją na PS5, przewijając nieco w dół – ale data wygaśnięcia nie jest już wyświetlana po przejściu do gier. To była nasza cecha wyróżnione, gdy członkostwo zostało przeprojektowane w czerwcu, choć teraz nie wydaje się to aż tak przydatne.

W tym momencie, Rez Nieskończony na PS4 jest częścią sekcji Ostatnia szansa na grę. Jeśli jednak przejdziesz do miejsca, w którym możesz pobrać grę, nie ma na liście daty wygaśnięcia. To powiedziawszy, nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, ile czasu pozostało na grę w tytuł — może jeszcze zostać kilka tygodni lub może zniknąć jutro. Po prostu już nie wiemy.

Warto również zauważyć, że Sony nie podaje szczegółów nadchodzących dat wygaśnięcia w swoich comiesięcznych postach na blogu PlayStation. Podczas gdy PS Plus Niezbędne gry są zawsze dostępne przez około jeden miesiąc, czas, w którym coś jest wliczone PS Plus Extra lub PS Plus Premium jest całkowicie w powietrzu. Gdy również opuszczą członkostwo, stracisz dostęp do tych tytułów na dwóch droższych poziomach; to nie jest PS Plus Essential, w którym możesz grać dalej.

Innym przykładem jest GTA: Edycja Ostateczna Vice City. Jak zauważył Konto PS Play na Twitterze, Japoński blog PS powiedział, że remaster opuści usługę 20 lutego 2023 r. Ale jeśli spojrzysz na listę PS5 dla gry, nigdzie nie widać daty wygaśnięcia.

PS Plus 4

Jeśli więc Sony nie zacznie podkreślać samych dat wygaśnięcia w postach na blogu PS – i jeśli nie jest to tylko usterka, którą właściciel platformy chce naprawić – to nie ma sposobu, aby powiedzieć, jak długo gry pozostają w PS Plus. dla. Jeśli jest gra, w którą chciałeś zagrać, ale martwisz się, że może opuścić usługę, najlepiej będzie wskoczyć na nią wcześniej niż później.

Dziękuję użytkownikowi WIELKIE KURWA / Profil na Twitterze PS Play napiwek!

Leave a Comment