Somerville otrzymuje niespodziewaną listopadową datę premiery na Xbox, PC, Game Pass

Somervilledebiutancka gra Jumpship Studios, która była ujawnione ponad pięć lat temu, pojawi się w przyszłym miesiącu – poinformował w czwartek deweloper. Zbliżająca się premiera gry na platformy Xbox i Windows PC to niespodzianka – nawet jeśli tak jest był planowany na 2022 r. — od ostatniego słyszenia Somerville pojawił się ponad 10 miesięcy temu w postaci czwartego zwiastuna gry. (Gry blog dla programistów również nie aktualizowane od 2018 r.)

Jumpship opisuje Somerville jako przygodówka science fiction „oparta na intymnych konsekwencjach konfliktu na dużą skalę”. Gracze będą eksplorować niebezpieczny teren, próbując rozwikłać tajemnicę obcej siły życiowej, która przybyła na Ziemię i zjednoczyła swoją rodzinę. Ale wiele z gry pozostaje tajemnicą i wydaje się, że jest to lepsze.

Somerville dokonał porównań do gier takich jak Otchłań oraz W środku, prawdopodobnie dlatego, że współzałożyciel i były dyrektor generalny twórcy tych gier, Dino Patti, jest producentem wykonawczym nowej gry. Ale animator Chris Olsen to siła twórcza Somervillezarówno jako współzałożyciel, jak i scenarzysta/dyrektor Jumpship.

Somerville będą dostępne za pośrednictwem usług subskrypcji Xbox Game Pass i PC Game Pass firmy Microsoft od 15 listopada. Wersja na PC będzie również sprzedawana za pośrednictwem Epic Games Store i Steam.

Dogonić SomervilleDotychczasowe zwiastuny użytkownika, z których wszystkie można obejrzeć poniżej.

Leave a Comment