Sędziowie nie szukali autografu Buccaneers WR Mike Evans

Interakcja po meczu między dwoma działaczami gry a odbiornikiem Tampa Bay Buccaneers Mike Evans nie zawierało prośby o autograf, podała NFL w oświadczeniu we wtorek.

Po przegranej 21-3 przez Buccaneers z Carolina Panthers w niedzielę, Film nakręcony przez 1340 AM Fox Sports sędzia Jeff Lamberth i liniowy Tripp Sutter wołający Evansa. Evans napisał wtedy coś na karcie, którą mu wręczyli.

Układ zbiorowy między NFL a Stowarzyszeniem Sędziów NFL zabrania sędziom zbliżania się do zawodników i trenerów po autografy, powołując się na pozory stronniczości. Urzędnicy mogą otrzymać autografy i pamiątki na cele charytatywne, ale takie prośby muszą przejść przez wydział jurysdykcji ligi.

Jednak po rozmowach z zainteresowanymi osobami liga ustaliła, że ​​Lamberth i Sutter nie zabiegali o autografy. Liga nie sprecyzowała, dlaczego zadzwonili do Evansa ani co zostało powiedziane podczas interakcji. W odpowiedzi na kolejne pytanie rzecznik NFL powiedział, że liga nie ma dalszych szczegółów do przekazania.

Prośba NFLRA o komentarz nie została natychmiast zwrócona.

W oświadczeniu NFL nie wspomniano o dyscyplinie żadnego z oficjalnych osób, ale liga dodała: „Zarówno Lamberth, jak i Sutter przypomnieli sobie, jak ważne jest unikanie nawet pozorów nieodpowiedniego zachowania podczas interakcji z zawodnikami, trenerami i personelem klubu w dniu meczu – w tym przed mecz i po meczu.”

Lamberth jest w swoim 21. sezonie NFL, a Sutter jest w jego czwartym.

Leave a Comment