Scena „Will and Grace” z Leslie Jordan i Megan Mullally staje się coraz popularniejsza

Zobacz ten wirusowy klip „Will & Grace” Leslie JordanNBC – Getty Images

„Hearst Magazines i Yahoo mogą otrzymywać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem poniższych łączy”.

24 października Hollywood pożegnało się emocjonalnie Leslie Jordanktóry zginął w wypadku samochodowym w wieku 67 lat. Według doniesień, aktor mógł doświadczyć nagłego wypadku medycznego za kierownicą. Podczas gdy jego ostatnią rolą był główny piekarz Phil w sitcomie Mów mi Katfani pamiętają go za jego pracę w innym programie.

Ponad dwie dekady temu, w lutym 2001, Leslie dokonała pierwszego z Łącznie 15 występów w serialu NBC Wola i łaska. W przeciwieństwie do tego, wcielił się w zamożną nowojorską bywalkę Beverley Leslie Megan Mulllypostać Karen Walker. Ludzie mogą go pamiętać, gdy wypowiedział teraz kultowe zdanie: „Karen Walker. Myślałem, że wyczułem dżin i żal”.

Podczas gdy publiczność zawsze chciała, aby zjednoczył się z własnymi Wola i łaska kasta, NBC spełniło swoje marzenia przed śmiercią. Na wideo z 6 września na Instagramie, Leslie i Megan ponownie zjednoczyli się, aby powtórzyć swoje słynne kwestie. „Wciąż wrogowie 20 lat później 💅” – podpisano klip w serialu.

Pomimo tego, że Instagram Reel został udostępniony w mediach społecznościowych miesiąc temu, klip ponownie zaczął krążyć w mediach społecznościowych. Wielu skorzystało z okazji, aby oddać hołd aktorowi i jego komediowemu wyczuciu czasu.

„😍👏👏👏 Tak bardzo cię kocham! I tęsknię za tobą jeszcze bardziej” – napisała jedna osoba. „Jeden z NAJLEPSZYCH w dynamicznych kombinacjach komediowych! ♥️👏🏻” – skomentował inny obserwator. „Naprawdę to lubię. Pisanie, dostarczanie, wszystko… Idealnie!!!” dodano kolejny wentylator.

Praca Leslie została zapamiętana nie tylko przez fanów. Rzucać Wola i łaska złożył hołd zmarłemu aktorowi, a Megan była szczególnie wzruszająca.

„Moje serce pęka. Naprawdę nie mogę w to uwierzyć” – napisała na Instagramie. „Leslie Jordan był, bez wątpienia, jednym z najlepszych. Ludzie często używają tego terminu i nie jestem pewien, czy zawsze ma to zastosowanie. Nie ma zbyt wielu ludzi, którzy są naprawdę wspaniali w czymkolwiek. Ale Leslie była niezawodnie zabawna”. wirtuoz komedii. Jego wyczucie czasu, jego dostarczenie, wszystko pozornie bez wysiłku. Nic lepszego nie znajdziesz.

Kontynuowała: „Byłam z nim w zeszłym miesiącu. Prestiżowy Narodowy Festiwal Książki w Waszyngtonie wystawił Leslie i jego najlepiej sprzedającą się książkę, a on poprosił mnie, abym przyszedł i przeprowadził z nim wywiad na jego imprezie… Kocham cię Leslie „Tęsknię ty już. I jedno wiem na pewno… nigdy więcej tego nie zrobisz.

Możesz też to polubić

Leave a Comment