Samsung Galaxy Z Fold 4 otrzyma drugą aktualizację beta One UI 5.0

Zeszły tydzień, Samsung wydał aktualizację beta One UI 5.0 dla Galaxy Z Flip 4 oraz Złożenie Galaxy Z 4. Teraz firma wydała drugą aktualizację beta One UI 5.0 dla Galaxy Z Fold 4 w Indiach. Nowe oprogramowanie zawiera wiele poprawek błędów i ulepszeń wydajności.

Druga aktualizacja beta One UI 5.0 oparta na Androida 13dla Galaxy Z Fold 4 jest dostarczany z wygasającą wersją oprogramowania układowego ZVJFi ma rozmiar pobierania 717,11 MB. Przychodzi z Poprawka bezpieczeństwa z listopada 2022 r., pierwszy smartfon na świecie. Nowa aktualizacja to naprawia Bezpieczne Wi-Fi błąd, który czasami pojawiał się po ponownym uruchomieniu telefonu. Naprawiono również znikanie ikony domu i paska nawigacji.

Nowe oprogramowanie również naprawia Procedury Bixby, który czasami się nie uruchamiał. Ostatnio używane aplikacje na pasku zadań miały pewne problemy, gdy użytkownicy zmieniali układ ekranu i powiększanie. Dodatkowo przy rozkładaniu telefonu w poziomie na wyświetlaczu pojawił się czarny obszar. SAMSUNG rozwiązał te problemy.

Z pierwszą wersją beta Jeden interfejs użytkownika 5.0, funkcja automatycznego kadrowania w aplikacji aparatu nie działała w trybie poziomym. Zostało to naprawione w drugiej aktualizacji beta One UI 5.0. Ikony aplikacji pojawiały się również wolniej podczas rozkładania ekranu Galaxy Z Fold 4. Samsung naprawił ten problem wraz z wieloma innymi drobnymi błędami.

Dziękuję Ci za WskazówkaTak!

Obraz Galaxy Z Fold 4

SAMSUNGZłożenie Galaxy Z 4

Leave a Comment