Samsung Galaxy S22 otrzymuje teraz stabilną aktualizację Androida 13 w USA

Zeszły tydzień, Samsung wydał stabilną aktualizację Androida 13 do Galaxy S22. Jednakże, aktualizacja była ograniczona do Azji oraz kraje europejskie. Również stabilna aktualizacja kilka dni później Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra trafiają do USA. Teraz odblokowany wariant smartfonów również zaczął otrzymywać aktualizację.

The Aktualizacja do Androida 13 dla wersji odblokowanych przez przewoźnika Galaktyka S22, Galaxy S22+oraz Galaxy S22 Ultra pochodzi z wersji oprogramowania układowego S90xU1UEU2BVJA. Aktualizacja wprowadza One UI 5.0 i wprowadza przeprojektowany interfejs użytkownika do smartfonów. Nowe oprogramowanie zapewnia również ulepszone widżety, widżety ułożone w stos, lepszą prywatność, większe bezpieczeństwo i szybszą wydajność. Jest nadal używany Poprawka bezpieczeństwa z października 2022 r..

Jeśli masz odblokowany smartfon z serii Galaxy S22 w Stanach Zjednoczonych, możesz teraz pobrać i zainstalować stabilną aktualizację One UI 5.0 na swoim urządzeniu, przechodząc do Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania i kliknij Pobierz i zainstaluj. Alternatywnie możesz pobrać nowy plik oprogramowania układowego z naszej bazy danych oprogramowania układowego i zrobić to ręcznie.

Co nowego w aktualizacji Galaxy S22 do Androida 13 (One UI 5.0)?

SAMSUNG Jeden interfejs użytkownika 5.0 Aktualizacja beta Galaxy S22 wprowadza przeprojektowany interfejs użytkownika z rozszerzoną funkcją palety kolorów, inspirowaną językiem projektowania Material You firmy Google. Aktualizacja wprowadza również Stacked Widgets, ulepszony projekt obszaru powiadomień z większymi ikonami i gestami do wielozadaniowości. Zawiera również sekcję Podłączone urządzenia, w której można zobaczyć wszystkie ustawienia związane z akcesoriami i podłączonymi urządzeniami.

Firma z Korei Południowej wprowadziła również funkcje prywatności i bezpieczeństwa pod jednym dachem, dzięki czemu łatwiej je zobaczyć i zabezpieczyć. Dostępne są ustawienia językowe dla poszczególnych aplikacji, ulepszone funkcje ułatwień dostępu, nowsze emotikony, więcej układów klawiatury i języków oraz ulepszone wyszukiwanie i sortowanie w aplikacjach giełdowych. Możesz także wyodrębnić tekst z obrazów w aplikacji Galeria lub za pośrednictwem podglądu na żywo w aplikacji Aparat. Na podstawie zaznaczonego tekstu One UI wyświetli również sugerowane działania.

Aplikacja Aparat została ulepszona. Ma teraz prostszy projekt interfejsu użytkownika i oferuje Histogram w trybie Pro. Dostępna jest również nowa opcja znaku wodnego. Bixby poprawiła wydajność i rozumienie języka naturalnego. Procedury Bixby zostały przemianowane na Tryby i Procedury, a tryby są łatwiejsze w użyciu.

Inne funkcje obejmują zdolność wyłącz pamięć RAM Plusulepszona równowaga cyfrowa, ulepszenia Edge Panel i narzędzie diagnostyczne Wi-Fi. SAMSUNG ułatwiła także edycję zdjęć i filmów. Możesz dodawać różne emotikony, naklejki, style tekstu, animacje i przejścia.

SAMSUNGGalaktyka S22

Obraz Galaxy S22+

SAMSUNGGalaxy S22+

Zdjęcie Galaxy S22 Ultra

SAMSUNGGalaxy S22 Ultra

Leave a Comment