Samsung Galaxy Fold 4 dostaje najlepszą cenę w tym wyjątkowym tygodniu

Samsung przez kilka następnych dni organizuje specjalny tydzień rabatowy o nazwie „Samsung Week”. Nie mam pojęcia, co to jest, ale wiem, że mają wiele umów na każdy dzień, o których możesz chcieć wiedzieć. Na przykład dzisiejsza cena jest jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy w Galaxy Z Fold 4.

W zależności od telefonu, który masz dzisiaj w kieszeni, a który możesz chcieć wymienić na Fold 4, Samsung może sprzedać Ci go już za 619,99 USD. I to w przypadku modelu 512 GB, ponieważ dzięki tej ofercie możesz uzyskać dwa razy więcej pamięci za mniej niż model 256 GB. Nieźle, prawda?

Oto jak uzyskać najlepszą w historii ofertę Galaxy Fold 4:

  • Wybierz wersję odblokowaną lub podłączoną do Verizon, T-Mobile lub US Cellular
  • Wybierz model z pamięcią 512 GB
  • Wybierz dowolny kolor: szarozielony, fantomowy czarny lub beżowy
  • Wypełnij sekcję wymiany, aby dowiedzieć się, ile Samsung da Ci jako natychmiastowy rabat
  • Wybierz Samsung Care+ (nie jest to wymagane, aby uzyskać najlepszą ofertę)
  • Następnie przejdź do kasy, aby zobaczyć, jak mało zapłacisz za Fold 4

Kluczem do tego wszystkiego jest sekcja rachunków, o którym prawdopodobnie wiesz wszystko. Samsung nadal oferuje ogromne, natychmiastowe zniżki na własne telefony, aby spróbować wprowadzić Cię do Fold 4. Najwyższe rabaty w wysokości 1000 USD dotyczą Galaxy S22 Ultra i Galaxy Fold 3. Jednak Galaxy Note 20 Ultra nadal otrzymuje 950 USD taniej. Starsze telefony, takie jak Fold 2 (900 USD), oryginalny Fold (875 USD), Galaxy S21 Ultra (850 USD) i Note 10+ (750 USD) również widzą ceny, których nikt inny nie da.

Robi się jeszcze bardziej dziko, gdy spojrzysz na Galaxy S21 FE. Samsung będzie sprzedam ci dzisiaj S21 FE za 599 $, ale potem możesz się odwrócić i wymienić z nimi na Fold 4, a dadzą ci za to 700 $. Czy ktoś to rozumie.

Istnieje wiele takich cen, w tym 700 USD za zwykłego Galaxy S21, 500 USD za Galaxy S10+ czy 400 USD za Galaxy S7. Tak, Galaxy S7 jest najwyraźniej wart 400 dolarów dla Samsunga.

Ta oferta może być dobra tylko na dzisiaj, więc skorzystaj z niej.

Link do oferty Samsung Fold 4

Leave a Comment