Rzeczywiście, córka Christine i Kody Brown mówi, że to „zdrada” dowiedzieć się o ich ostatnim rozstaniu

Krystyna Brown oraz Cody Brownnajmłodsze dziecko Prawdapo raz pierwszy opowiada o rozwodzie rodziców.

Jak Żony siostry fani wiedzą, że była para planowała wytrwać i powiedzieć swojej 12-letniej córce o swoim rozstaniu. Ale inni członkowie rodziny Browna – w tym dzieci Kody’ego z innymi żonami – wiedzieli o rozstaniu wcześniej.

W tym tygodniu odcinka hitu TLC Christine usiadła na szczerej rozmowie z Truely, aby dowiedzieć się, jak przyjmuje wiadomość o swoim rozwodzie i jak radzi sobie z nadchodzącym przenieś się do Utah.

„Więc pierwszego dnia, kiedy się dowiedziałem, byłem bardzo zdenerwowany, ale teraz wszystko jest w porządku” – powiedział Truely. „Musiałem tylko przez jeden dzień zdać sobie sprawę, że nie wszystko się zmieni”.

To prawda, że ​​potem powiedziała, że ​​„w pewnym sensie zauważyła oznaki”, że jej matka nie była „tak szczęśliwa” w swoim małżeństwie z Kody, ale „tak naprawdę nie wiedziała”, ponieważ Christine próbowała ukryć przed nią problemy.

„Na początku była to trochę walka, ale teraz czuję się dobrze” – powiedziała.

ZWIĄZANE Z: Żony siostry Sneak Peek: Kody Christine „Nie można szanować” za priorytetowe traktowanie wydarzeń towarzyskich nad rodziną

W rzeczywistości ujawniła, że ​​„skontaktowała się” ze swoją siostrą Obrót i jej babci, aby omówić sprawę.

„Kiedy rozmawiałam z Aspynem i babcią o rozwodzie, to było bardziej tak, jakbym próbowała im powiedzieć, bo tak naprawdę nie wiedziałam, co jeszcze zrobić”, powiedziała później w konfesjonale. „Chociaż to, co powiedzieli, jest pocieszające, ponieważ oboje już wiedzieli. Ale także odkrycie, że wszyscy przede mną wiedzieli, że to była zdrada”.

Naprawdę kontynuowała rozmowę z matką i powiedziała Christine, że jej zdaniem łatwiej będzie wiedzieć, że rozwód jej rodziców został już sfinalizowany, ponieważ małżeństwo nigdy nie było legalne. Ale nieletnia powiedziała, że ​​żałowała, że ​​Christine tego nie zrobiła.[kept] od tak dawna było to dla mnie tajemnicą”.

Siostrzane żony: Córka Christine i Kody Brown naprawdę mówi, że to „zdrada”, aby dowiedzieć się o ich rozstaniu

Christine Brown/Instagram

Rzeczywiście, największym problemem związanym z romansem było stwierdzenie, że wkrótce przeprowadza się z powrotem do Utah – coś, co oddzieli ją od reszty jej rodziny w Flagstaff w Arizonie.

„Wiedzieli, zanim to zrobiłem, nie powiedziano mi, że przeprowadzamy się we wrześniu, czyli za kilka miesięcy” – powiedziała kamerom. „Uświadomienie sobie, że powiedziała mi ostatnio, po wszystkich innych, że nie rozpoznałem siebie i że zamierzamy odejść, było dość bolesne. To było jak zdrada, że ​​nie zadała sobie trudu, aby mi powiedzieć. uderzył najmocniej.”

ZWIĄZANE Z: Christine Brown zostawia siostry i Kody’ego w wybuchowym zwiastunie w środku sezonu: „Skończyłem z tobą”

Stamtąd Christine powiedziała swojemu najmłodszemu dziecku, że „najtrudniejszą częścią tego wszystkiego” jest informowanie jej o nadchodzących wielkich zmianach w życiu. Naprawdę rozumiała, skąd pochodziła jej matka, twierdząc, że jest „najmłodsza” i jak będzie to dla mnie „najtrudniejsza przerwa”.

„Jednak w tym momencie jestem bardzo wdzięczna, że ​​podjęłam decyzję o zakończeniu sprawy z Kodym, zanim naprawdę zauważyłam i naprawdę zobaczyłam” – powiedziała Christine w konfesjonale. „Ale nadal trudno jej spojrzeć wstecz i zobaczyć, że byłam smutna. To trudne, ponieważ wciąż jest dzieckiem. To dla niej duży ciężar”.

Kody Brown i Christine Brown

Kody Brown i Christine Brown

Gabe Ginsberg/FilmMagic Kody Brown i Christine Brown

Pięćdziesięciotrzyletni Kody wreszcie zajął się tą sprawą w osobnym zeznaniu. Z jego perspektywy czuł się tak, jakby Christine była wobec niego „niesprawiedliwa”, jeśli chodzi o to, jak ona i Truely poradzili sobie z tą sytuacją.

„Wierzę, że jest bardzo niesprawiedliwa wobec mnie i mnie, szczególnie w tej rozmowie z Truely, gdzie marginalizowała mnie i nasze małżeństwo tak bardzo, że to prowadzi Truely do wysadzenia go w powietrze” – powiedział. – Wyrzucają mnie.

ZWIĄZANE Z: Żony siostryKody Brown domaga się wspólnej opieki nad 12-letnią córką Prawdą po rozstaniu z Christine

Przypominając swoją osobną rozmowę z Truely na ten temat, Kody zauważył, że „wydaje się w tym wszystkim naprawdę dobra”. Ale był „trochę zszokowany”, że była „bardziej zdruzgotana” przeprowadzką niż rozwód.

“Chciałbym, żebym mógł ich zatrzymać” – dodał. – Naprawdę tego nie rozumiem – a Christine musiała mi to powtarzać dziesięć razy. Nie rozumiem, dlaczego musi się przeprowadzić.

Pod koniec odcinka Christine i Kody zastanawiali się, czy powinni dostać umowa o opiekę nad dzieckiem w stanie Arizona.

„Ty i ja musimy mieć podpisaną umowę o opiekę nad dzieckiem, w przeciwnym razie stan zabierze ją i stanie się jej własnością” – powiedział Kody. – Tak, to głupie.

Chociaż Christine zauważyła, że ​​nie byli legalnie małżeństwem, Kody powiedział, że „to nie ma znaczenia”.

„W tym przypadku mieliśmy do czynienia z problemem, w którym musimy zawrzeć umowę o opiekę nad dzieckiem, a my po prostu powiemy, umowa 50/50. Potem po prostu opracujemy szczegóły” – kontynuował, a później dodał w spowiedź. jak „nie wierzył” Christine.

ZWIĄZANE Z: Żony siostryChristine Brown ujawnia ostatnią słomkę, która sprawiła, że ​​opuściła Kody: „On złamał serce mojej małej dziewczynki”

Christine nie chciała angażować prawnika, chociaż Kody powiedziała, że ​​prawdopodobnie będzie musiała go zatrudnić, aby pomógł przygotować umowę o opiekę. Potem postawił stopę i powiedział, że nie chce angażować stanu Utah w ich umowę o opiekę nad dzieckiem, ponieważ region nie lubi poligamistów.

– Żałuję, że nie zaangażowałam prawnika – powiedziała Christine w konfesjonale. – Ale jeśli on tam pojedzie i zostanie prawnikiem, ja też tam pojadę. Ale nie chcę.

Członkini obsady Sister Wives, Christine Brown, zostaje sfotografowana w swoim domu w Murray w stanie Utah o4.  Sierpień 2022. Kim Raff dla LUDZI

Członkini obsady Sister Wives, Christine Brown, zostaje sfotografowana w swoim domu w Murray w stanie Utah o4. Sierpień 2022. Kim Raff dla LUDZI

Kim Raff Krystyna Brown

Krystyna i Kody ogłosił ich separację w listopadzie 2021 po 25 latach razem. Oprócz Trueli mają razem syna Paedon24 i córki Aspyn, 27 lat, Mykelt26, Gwendlyn21 lat Ysabel19.

Kody jest nadal duchowo żonaty Mary Brown, Janelle Brown oraz Robyn Brown.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE bądź na bieżąco z najlepszymi, jakie PEOPLE ma do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Żony siostry emitowane w niedziele o 22:00 czasu wschodniego na TLC.

Leave a Comment