Rycerze Gotham na krótko zrezygnowali z ochrony przed piractwem

Zdjęcie przedstawia lalkę Supermana trzymającą twarz, podczas gdy Batman wpatruje się w niego bezmyślnie.

obrazek: DC / Warner Bros. / Kotaku / Kaptur Wierzby (Shutterstock)

Rycerze Gotham otrzymał swoją pierwszą dużą łatkę wczoraj po premierze na PC. Aktualizacja skupiała się na naprawieniu błędów w trybie wieloosobowym online i usunięciu niektórych błędów. Niestety chwilowo też się ściskał Ordynans ochrona Denuvo DRM w grze, która pozornie naraża ją na piractwo. To jeden ze sposobów na ich zaskoczenie.

Patch na PC dla kooperacyjnej gry walki był wypchnięty zeszłej nocy, i nie minęło dużo czasu, zanim crackerzy zdali sobie sprawę, że Denuvo zaginęło w nowej wersji wydanej na Steamie. Wiadomości zaczęły krążyć w witrynach takich jak CrackWatch subreddita nawet doprowadziło niektórych do przekonania, że ​​Warner Bros. celowo usunięto DRM. Nie było.

Pokazują rekordy SteamDB że nowa wersja, która miała ochronę przed manipulacją Denuvo, została wydana około 14 godzin później, ale najwyraźniej została uszkodzona. Jest mało prawdopodobne, że ludzie grają w nową piracką wersję Rycerze Gotham mogą brać udział w trybie wieloosobowym, centralnym punkcie awanturników opartych na łupach, a piraci nie będą mogli cieszyć się przyszłymi łatami lub aktualizacjami zawartości. Jednak prawdopodobnie będą teraz mieli kampanię dla jednego gracza w trybie free-to-play.

moje pudełko zapytał Warner Bros.

Czytaj więcej: 11 Rycerze Gotham Wskazówki, jak kopać przestępców i stylowo sprzątać ulice

Denuvo protection is controversial among some PC users in part because it limits how they can store and play a game. It’s also largely believed to negatively affect the performance of PC games that use it. Often, the DRM is usunięte przez wydawców gier tygodnie lub miesiące po uruchomieniu, zwłaszcza jeśli i kiedy zostanie w końcu „złamany” przez hakerów. Rzadko zdarza się przypadkowa awaria, a następnie powrót do zdrowia.

Oczywiście większy problem dla Rycerze Gotham To jest? to po prostu nie jest takie dobrezwłaszcza w przypadku gry, która była rozwijana od wielu lat, jest to jeden z pierwszych ekskluzywnych tytułów nowej generacji za 70 dolarów i wyraźnie inspirowany znacznie lepszymi Arkham trylogia gier Batman. Chociaż nie jest jasne, jakie nowe treści mogą mieć Warner Bros. Montreal w magazynie obiecuje znacznie większą poprawę wydajności. w bliskiej przyszłośći.

Ta łatka będzie również ukierunkowana na konsole i naprawi pewne spadki liczby klatek na sekundę na PS5 i Xbox Series X/S. Podczas gdy Rycerze Gotham jest kontrowersyjna zablokowane przy 30 klatkach na sekundę na konsolach często spada poniżej tej wartości podczas niektórych przerywników filmowych oraz podczas patrolowania Gotham, gdy obecne są duże tłumy wrogów. Jak Odlewnia cyfrowa zgłoszone, ale jest też wiele problemów z wydajnością na PC. Mam nadzieję, że im się to spodoba.

Leave a Comment