Robyn Brown z Sister Wives jest „stracona”, Christine Leaving Kody nazywa „Ta wielka bomba eksploduje w mojej rodzinie”

Kody i Robyn Brown

TLC

Żony siostryRobyn Brown boryka się ze statusem związku z mężem od 12 lat Cody Brown.

Podczas odcinka TLC z tego tygodnia, Robyn ujawniła swoje frustracje związane z Kodym, gdy starał się pogodzić z końcem swojego 26-letniego małżeństwa z trzecią żoną. Krystyna.

„Jest między nami wielka waga, ponieważ wiemy, że nasza rodzina jest po prostu szalona” – powiedziała 44-letnia Robyn w konfesjonale. „To szaleństwo po prostu siedzieć i patrzeć, jak ta wielka bomba wybucha w mojej rodzinie.

Od Christine ogłosił to na Instagramie jej duchowe małżeństwo z Kody dobiegło końca W listopadzie zeszłego roku 53-letni Kody odmówił pogodzenia się z zakończeniem ich poligamicznego związku.

ZWIĄZANE Z: Żony siostryKody zmaga się z „emocjonalnym przywiązaniem”, gdy Christine pakuje swój dom po rozstaniu

Dla Robyn szokujące rozstanie i jego następstwa poważnie odbiły się na wszystkich, łącznie z nią samą.

„Teraz Kody pyta mnie o rzeczy z lewej i prawej strony, o których myślałem, że o mnie wie, jakby starał się ufać wszystkim wokół niego. Robyn powiedziała kamerom.

„Tak, przechodzisz rozwód z Christine, ale nadal masz małżeństwa, które musisz utrzymać. On nadal ma nas i nadal ma z nami śluby i nadal musi je naprawić, rozgryźć je i przezwyciężyć swój gniew na tyle, by właściwie współdziałają właściwie, albo zniszczy każdego z nich”, powiedziała. „Nigdy nie walczyłam tak źle w moim małżeństwie z Kody, jak teraz. Jestem bezradny.”

Siostry żony gwiazda Christine Brown wzywa Kody'ego Browna za to, że ma „ulubioną żonę” w premierze 17 sezonu

Siostry żony gwiazda Christine Brown wzywa Kody’ego Browna za to, że ma „ulubioną żonę” w premierze 17 sezonu

Christine Brown/Instagram, Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

Ale Kody musiał iść naprzód we własnym tempie.

„Przechodzę przez rozwód” – powiedział Kody w konfesjonale. „Daj mi trochę czasu, abym był smutny i zły i proces. Myślę, że przejdę przez to.

Zanim Christine zdecydowała się opuścić rodzinę, Kody zbudował życie – i spłodził 18 dzieci – z nią i innymi żonami Robyn, Meri oraz Janelle.

„W tej rodzinie jest tyle inwestycji” – przyznała Robyn. „Nie zostawiasz tego tak po prostu.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE bądź na bieżąco z najlepszymi, jakie PEOPLE ma do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Żony siostry emitowane w niedziele o 22:00 czasu wschodniego w TLC i Discovery+.

Leave a Comment