Robotnik leśny połyka w całości 22-metrowego pytona w „śmierci uścisku”: raport

54-letnia kobieta pracująca na plantacji kauczuku została rzekomo w niedzielę połknięta przez 22-metrowego pytona.

Zostało to zgłoszone przez The Washington Post że kiedy nie wracała do domu po pracy, rodzina szukała jej i znalazła jej sandały, kurtkę, szalik i nóż na poszyciu lasu.

Następnego dnia grupa poszukiwawcza znalazła mocno nadętego węża „w pobliżu wioski Betara w indonezyjskiej prowincji Jambi, która znajduje się na wyspie Sumatra”.

Lokalna policja powiedziała The Washington Post, że pyton mierzył 7 metrów, czyli 22 stopy. Wąż został złapany, zabity i pocięty. Szczątki kobiety znaleziono nienaruszone.

Według The Washington Post „Niejadowite pytony zwykle wolą nie atakować ludzi, wolą żywić się mniejszymi zwierzętami – które mogą zabezpieczyć niejadowitym ugryzieniem, zanim uduszą się na śmierć przez uduszenie, a następnie je zjedzą.

Ale ludzie czasami padają ich ofiarą.

Działacz na rzecz ochrony węży Nathan Rusli, dyrektor Fundacji Herpetofauna w Indonezji, podejrzewa, że ​​prawdopodobnie odpowiedzialny jest za to pyton siatkowy. Gatunek jest jedynym gadem żyjącym w sumatrzańskiej prowincji Jambi, który jest wystarczająco duży, aby skonsumować dorosłego człowieka, powiedział Washington Post.

Rusli powiedział Postowi, że wąż owinie się wokół ofiary i śmiertelnie cię uściska. Wdychało się, ale nie można było wydychać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mężczyzna oskarżony o przemyt pytonów w spodniach na granicy USA: prokuratorzy.

18-metrowy pyton birmański, który był największym kiedykolwiek złowionym na Florydzie.

Leave a Comment