Robber daje motyw do kradzieży Pokemonów, Yu-Gi-Oh! karty w drodze ze sklepu w Chinatown w Seattle

Duży sklep z grami wideo w międzynarodowej dzielnicy Chinatown w Seattle padł w tym tygodniu ofiarą napadu z bronią w ręku.

Gry z różowym gorylemktóry od 17 lat działa na rogu South King i 6th Avenue, w przeszłości kilkakrotnie włamał się do niego, ale to pierwszy raz, kiedy padł ofiarą napadu z bronią w ręku.

Ostatni incydent miał miejsce w poniedziałek po godzinie 17:00. Pracownik Jordan Carson, który stał za kasą, wiedział, że coś jest nie tak, gdy do sklepu wszedł mężczyzna ubrany w ciemne ubrania i przestał płacić za odebrane przedmioty.

„To było bardzo nieformalne, cały czas trzymał ręce w kieszeniach, był to subtelny ruch, ale wykonał zadanie. Wiedziałem, że ma broń” – powiedział 33-letni Carson Lis 13.

Więcej od NextShark: Przywódca tłumienia protestów w Hongkongu został uprzywilejowany, aby zostać następnym dyrektorem naczelnym miasta

Podejrzany, który był widziany na nagraniach z ochrony sklepu, zdołał uciec z konsolą PlayStation 3, Karty pokemonów, Yu-Gi-Oh! karty i całą gotówkę w sklepie. Ale w przeciwieństwie do wielu podobnych napadów sprawca rzekomo wyjaśnił przyczynę swoich działań.

„Wspomniał, że jego brat lub ktoś był w szpitalu” – powiedział Carson.

Właściciel sklepu Cody Spencer powiedział, że widział już podejrzanego. on przypomniał transmisja na żywo na Twitchu po zamknięciu i byłem świadkiem mężczyzny domagającego się wejścia do sklepu.

Więcej od NextShark: Wąż gryzie penisa nastolatka podczas korzystania z toalety w Tajlandii

“Przepraszam, musisz przejść przez tego mężczyznę, naprawdę ciężko jest, że czujesz potrzebę, aby to zrobić” Spencer przechodząc obok @Dkoopa na Twitchu powiedział FOX 13.

Mimo to Spencer podkreślił, że jest sfrustrowany utratą towarów wartych tysiące dolarów. Powiedział Aktualności KOMO Czuje się „strasznie” i „niepewny” w stosunku do personelu firmy.

„Uczucie to gniew. Pracuję prawie każdego dnia w tygodniu i to właśnie te rzeczy, włamania, napady z bronią w ręku, po prostu sprawiają, że myślisz o tym, co robię, jak to, u diabła, jest tego celem” – powiedział Spencer.

Więcej od NextShark: Olivia Rodrigo odwiedza Biały Dom, aby powiedzieć młodym ludziom, że zaszczepienie się przeciwko COVID-19 to „dobre 4 u”

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy doszło do czterech włamań do sklepu. Ostatnie dwa miały miejsce w lipcu i podobno spowodowały straty o wartości 14 000 USD.

Mimo napadów Spencer powiedziała, że ​​nie chce się ruszać.

„To jest nasza pierwotna lokalizacja” – napisał Va ćwierkać we wtorek. „To główna atrakcja turystyczna Seattle. Przeprowadzka byłaby bolesna i katastrofalna finansowo”.

Więcej od NextShark: Sekretarz skarbu Yellen: USA gotowe do nałożenia sankcji na Chiny w przypadku inwazji na Tajwan

Śledztwo w sprawie trwa. Każdy, kto ma informacje, jest proszony o zadzwonienie na numer telefonu Departamentu Policji Seattle pod numer 206-233-5000.

Polecany obraz przez Lis 13

Leave a Comment