Rihanna powraca z pierwszą nową piosenką od 6 lat, „Lift Me Up” Black Panther: Posłuchaj

Rihanna ma wspólny Nowa piosenka, “Odbierz mnie”—jej pierwszy od sześciu lat jako główny artysta. Pojawia się na ścieżce dźwiękowej, aby Czarna Pantera: Wakanda na zawsze. Ścieżka dźwiękowa zostanie wydana 4 listopada, przed premierą kinową filmu tydzień później. Napisała piosenkę z Temsem, producentem Ludwigiem Göranssonem i reżyserem Marvela Ryanem Cooglerem jako hołd dla zmarłego Chadwick Boseman. Rihanna wydała również instrumentalną wersję utworu. Posłuchaj obu wersji poniżej.

W niedawnym komunikacie prasowym Tems powiedział: „Po rozmowie z Ryanem i wysłuchaniu jego reżyserii do filmu i piosenki, chciałem napisać coś, co przedstawia ciepłe objęcia wszystkich ludzi, których straciłem w moim życiu. Próbowałam sobie wyobrazić, jak by to było, gdybym mogła im teraz zaśpiewać i wyrazić, jak bardzo za nimi tęsknię”. Kontynuowała: „Rihanna była dla mnie inspiracją, więc usłyszeć, jak wykonuje tę piosenkę, to wielki zaszczyt.

Oprócz ścieżki dźwiękowej oryginał autorstwa Ludwiga Göranssona Czarna Pantera: Wakanda na zawsze wyniki zostaną opublikowane 11 listopada.

O długo oczekiwanym dziewiątym albumie Rihanny nie było jeszcze ani słowa, ale oczekiwania wzrosły, odkąd ogłosiła, że ​​wystąpi we wrześniu. pokaz przerwy Super Bowl. w 2018 Moda ujawnił, że Rihanna była robienie albumu reggae. Rok później ponownie wspomniała o motywie reggae w wywiadzie dla T: New York Times Style Magazine. Niezapomniane jest to, że Rihanna porównała kiedyś ścieżkę przewodnią Diplo do „piosenka reggae na lotnisku” przed odmową śpiewania na nim.

Od tego czasu przez większość czasu Przeciwko-, Rihanna zrobiła wszystko poza wydawaniem nowej muzyki. Przyniosła to Linia mody Fenty na LVMHopublikował tytułową 504-stronę “autobiografia wizualnaoficjalnie został ambasadorem kultury ibohater narodowy” na swoim rodzinnym Barbadosie otrzymała an Nagroda Prezydenta NAACPponownie wydane niektóre płyty winylowewykonany na utwór muzyczny lub dwai zagrała w Childish Gambino’s Wyspa Guava (2019), Ocean 8 (2018), Walerian i Miasto Tysiąca Planet (2017), “Bates Motel” (2017) i Popstar: Nigdy nie przestawaj, nigdy nie przestawaj (2016). W maju ona i A$AP Rocky powitali swoje pierwsze dziecko, mały chłopiec.

Przeczytaj funkcje Pitchforka »Jak Rihanna stała się najbardziej stylową gwiazdą pop swojego pokolenia” oraz “Czy Rihanna jest najbardziej wpływową piosenkarką pop ostatniej dekady?

Leave a Comment