Reżyser „Halloween Ends” reaguje na luz fanów, akcje z alternatywnym zakończeniem

Halloween się skończyło Reżyser David Gordon Green zareagował na reakcję fanów, która sprawiła, że ​​wydanie strumieniowe / kinowe uzyskało 57% oceny na Rotten Tomatoes i Oceniony na „C-” przez czytelników TVLine — mimo że okazał się najchętniej oglądanym filmem lub serialem wszechczasów w ciągu dwóch dni Paw usługa przesyłania strumieniowego.

w kinach, Halloween się skończyło otworzył się na przyzwoite 41,3 miliona dolarów, by w ten weekend spaść o ponad 80 procent.

Zapytany o negatywną opinię, Green stwierdził, że po prostu zrobił swój ostatni odcinek i powiedział: Filmowiec„Kiedy ktoś mówi: ‘Zbuduj swój wymarzony dom na tej posiadłości z tym nazwiskiem i tymi postaciami’, każdy znajdzie inny drobiazg, który ma dla niego znaczenie i uczyni go swoim. To jest to co zrobiłem.

„Za każdą reakcję – kontynuował – ludzie dziękują ci za zabranie go w nowe miejsce i utrzymywanie go żywego i pełnego miłości”.

Green powiedział, że przygotowując najnowszą trylogię, pytanie brzmiało: „Jak to zrobić, żeby nie była to tylko ładna, elegancka ukłon w serii?”, dodając: „Nigdy nie myśleliśmy o zrobieniu Laurie. [Strode] i Michael [Myers] film. Pomysł, że powinna to być ostateczna bijatyka typu konfrontacja, nawet nie przyszło nam do głowy.

Zamiast tego Green zdecydował się opowiedzieć „historię miłosną” – między wnuczką Laury, Alyson (w tej roli Andi Matichak) a Coreyem Cunninghamem (Rohan Campbell), opiekunką, która została niesłusznie obwiniana o śmierć dziecka, które obserwował, a następnie ostracyzm. zbadaj „co może uczynić psychopatę bez wchodzenia w psychologiczną historię Michaela Myersa”.

Green ujawnił również, że oprócz używania tej samej niebieskiej czcionki napisów końcowych, co Halloween III: Sezon Czarownicywczesny projekt miał o wiele bardziej bezpośredni ukłon w stronę pierwszej nie-Michaelowej wycieczki z serii.

„Napisałem zakończenie, którego nigdy nie nakręciliśmy, a to jest w fabryce Silver Shamrock, gdzie wypluwano czarownice, szkielety i maski jack-o-lantern… a potem zaczęło wypluwać maski Michaela Myersa,„ Green ” ale pod koniec dnia myślałem, że to tylko fan service dla ludzi, którzy wiedzą, czym jest Silver Shamrock.

co miałeś na myśli Halloween się skończyłoi jak to oglądałeś?


Leave a Comment