Reklama Skechers „SNL” fałszuje wizytę Kanye Westa w biurach firmy – termin

Dzień po tym, jak Adidas zakończył współpracę biznesową z Kanye West po jego wielokrotnych antysemickich komentarzach raper złożył „niezapowiedzianą” wizytęW środę do biura Skechers w LA i został wyprowadzony z budynku.

Incydent został sparodiowany przez Sobotnie życie nocne Reklama Skechersa.

„W Skechers jesteśmy dumni z dwóch rzeczy: tworzymy stylowe, wygodne buty w przystępnej cenie i nie tolerujemy antysemityzmu” – powiedziała przedstawicielka Skechers Cecily Strong.

Dodano kolejnego pracownika, reprezentowanego przez Bowena Yanga: „Dlatego na początku tego tygodnia Kanye West pojawił się w naszym biurze i poprosił nas o współpracę. Powiedzieliśmy „nie” i natychmiast wyprowadziliśmy go z budynku.

Zauważając, że Skechers jest przerażony „okropnymi komentarzami” Westa i przysięga, że ​​nigdy nie będzie z nim robił interesów, dyrektor Strong dodał: „Ale chcemy również zwrócić uwagę, że ze wszystkich firm, do których mógł się zwrócić i zostać odrzuconym, wybrał Skechers ”. ”.

Przedstawiciel Yang powiedział: „Dwa lata temu, czy możesz sobie wyobrazić nagłówek „Skechers zbyt dobrzy dla Kanye’go?”, później dodając: „Jak byś w ogóle nazwał Kanye’s Skechers, Skeezy?”

Zespół Skechers strzelał do innych firm obuwniczych.

„Zajęło adidas tyle dni, by zdecydować się nie pracować z nim. Byliśmy w, kup, pożegnaj, drzwi” – ​​powiedział bohater Stronga, gdy Yang zastanawiał się, dlaczego Crocs milczy na temat komentarzy Westa.

Następnie podsumował: „Jestem pewien, że Kanye znajdzie zamiast tego moralnie wątpliwą firmę”, z reklamą do Michaela J. Lindella (James Austin Johnson), który ogłosił współpracę My Pillow z Westem.

Obejrzyj film powyżej.

Leave a Comment