Quentin Tarantino zaprzecza, że ​​Kanye twierdzi, że ukradł fabułę „Django Unchained” – termin

Quentin Tarantino ustanawia rekord Kanye Westtwierdzi, że reżyser ukradł mu pomysł na temat do nagrodzonego Oscarem filmu Django Unchained.

Zachód twierdził w wywiadzie na początku tego tygodnia z Piersem Morganem, który powiedział Morganowi, że podsunął podobny pomysł niewolnictwa do Tarantino, kiedy obaj spotkali się, aby porozmawiać o raper w 2005 roku Poszukiwacz złota teledysk.

„Nie ma prawdy w pomyśle, że Kanye West wpadł na ten pomysł. Django. A potem powiedział mi, a ja powiedziałem: „Hej, wow, to naprawdę fajny pomysł, pozwól mi wziąć pomysł Kanye i zrobić Django Unchained „Ok, tak się nie stało” – powiedział Tarantino Kimmelowi.

Tarantino przyznał: „On [West] zrobił mam pomysł na film i myślę, że był na Poszukiwacz złota wideo, że będzie niewolnikiem. A wszystko to było opowieścią o niewolnikach, w której on jest niewolnikiem i śpiewa „The Gold Digger”. I to było bardzo zabawne. To był naprawdę zabawny pomysł”.

Kimmel następnie zapytał: „Zabawny film o niewolniku?”

– To miało być ironiczne – wyjaśnił Tarantino. „I to jest jak wielki musical. To znaczy, jakby robił wszystko w tym niewolniczym stroju szmaty. I to było również częścią tego, jak to było pchane”.

Ostatecznie teledysk do „Gold Digger” nie spełnił tego, co twierdził West. Django Unchained to rewizjonistyczny zachodni film z 2012 roku o uwolnionym niewolniku (Foxx), który łączy siły z łowcą nagród (Christoph Waltz), aby uwolnić swoją żonę z niewoli.

Możesz obejrzeć wywiad Tarantino z Kimmelem powyżej.

Leave a Comment