Quentin Tarantino odrzuca twierdzenia Kanye Westa „Django Unchained”

Quentin Tarantino wydany Kanye Westtwierdzi, że on i Jamie Foxx „Zdobyli od niego pomysł” na koncepcję swojego filmu „Django Unchained” z 2012 roku.

West, który legalnie zmienił nazwisko na Ye w 2021 roku, powiedział, że miał podobny pomysł, kiedy pierwotnie obmyślił teledysk do swojej piosenki z 2005 roku „Gold Digger”, w której występuje Foxx. W 2009 roku Ye wydała oficjalny teledysk, który skupia się na montażu Foxxa i Ye tańczących z różnymi modelami.

Tarantino pojawił się na “Jimmy Kimmel Na żywo” w czwartek, a gospodarz zapytał go: „Kanye West powiedział, że wpadł na pomysł”Django Unchained. Powiedział, że kiedy kręcił teledysk do „Gold Digger” z Jamiem Foxxem, zaoferował ci go jako teledysk, a ty go nakręciłeś – czy jest w tym jakaś prawda?

Tarantino odpowiedział: „Nie ma prawdy w pomyśle, że Kanye West wpadł na pomysł „Django”, a potem powiedział mi, a ja na to: „Hej, wow, to naprawdę fajny pomysł”. Pozwólcie, że wezmę pomysł Kanye i zrobię z niego „Django Unchained”. To się nie wydarzyło.”

„Pomysł na „Djang” wpadłem na jakiś czas, zanim poznałem Kanye. Chciał zrobić gigantyczną filmową wersję „The College Dropout” [Ye’s debut studio album] sposób, w jaki zrobił album – chciał więc, aby wielcy reżyserzy nakręcili różne utwory z albumu, a następnie wydali go jako ten gigantyczny film – nie wideo, nic tak głupiego jak wideo, to były filmy, filmy oparte na każdym z różne utwory” – dodał Tarantino.

„Wykorzystaliśmy to jako pretekst do spotkania, więc spotkaliśmy się i świetnie się bawiliśmy. I miał pomysł na wideo. Myślę, że to dla teledysku „Gold Digger” był niewolnikiem. A cała sprawa była opowieścią o niewolniku, w której on jest niewolnikiem i śpiewa „The Gold Digger”. I to było bardzo zabawne. To był naprawdę fajny pomysł” – powiedział Tarantino.

Kimmel wtrącił: „To był zabawny film o niewolnikach, to znaczy…”

Tarantino odpowiedział: „To miało być ironiczne. I to jak wielki musical. To znaczy, jakby robił wszystko w tym niewolniczym stroju szmaty. I to też było częścią tego nacisku. Ale chciałbym, żeby to zrobił. Brzmiało to naprawdę fajnie. W każdym razie o tym ma na myśli.

Tak to jest obecnie stoi w obliczu ogromnego sprzeciwu po jego ostatnich antysemickich komentarzach.

Leave a Comment