Pytania Yankees po przegranej z ALCS 2022, wyjście z playoffów MLB

2 lipca New York Yankees zmierzyli się z Cleveland Guardians, osiągając wynik 58–21, ustanawiając rekordową passę 119 wygranych meczów prawie w połowie sezonu. Prowadzili w głównych ligach w obu zdobytych rundach i najmniej dozwolonych przejazdów, i zaczęły się pojawiać niezbyt ciche porównania do słynnej, zwycięskiej 114-meczowej drużyny z 1998 roku. Fani Yankees nie mieli pojęcia, że ​​doublehead będzie główną atrakcją sezonu – przynajmniej poza Sędzia Aarona bijąc rekord American League z 62 biegami u siebie.

Yankees osiągnęli wynik 41-42 do końca sezonu zasadniczego i zakończyli z 99 zwycięstwami, pokonując Cleveland w trudnej pięciomeczowej serii dywizji, a następnie przegrywając cztery mecze z Houston Astros w ALCS. upada w fali strajków i błędów defensywnych. Co się stało z dominującym zespołem pierwszej połowy? Jasne, było kilka kontuzji, ale większość z nich dotyczyła byka i nie było wątpliwości, że przez pierwsze trzy miesiące drużyna po prostu grała nad ich głowami. Ale z powodu suszy w World Series w Yankees, która trwa już 13 sezonów, oznacza to kolejny wielki sezon poza sezonem dla dyrektora generalnego Briana Cashmana, zaczynając od największego pytania w całym sezonie poza sezonem dla wszystkich dyscyplin sportowych: czy przejdą na sędziego?


Wybitne wolne środki: Z sędzia, SP Jameson TaillonRP Aroldis ChapmanRP Zack BrittonRP Czad ZielonyOF/INF Matt CarpenterZ Andrzeja BenintendiegoSP Louis Severino (opcja zespołu 15 milionów dolarów), 1B Anthony Rizzo (Wyloguj)

Dojdziemy do sędziego. Zainteresowanie Jankesów Taillonem może być związane z: Frankie Montaszdrowie, po zakończeniu sezonu z dyskomfortem w ramionach, podczas gdy opcja drużynowa Severino jest oczywista. Yankees z radością przyjmą przynętę Chapmana i Brittona, przynajmniej za ich pensje w 2022 r. – łącznie 30 milionów dolarów w ciągu 37 inningów pracy. Carpenter wrócił z czyśćca baseballowego z 1.138 OPS w 154 występach płytowych, ale z Giancarlo Stanton zamknięty na przewodniku, może szukać więcej czasu na grę gdzie indziej. Rizzo był w dobrej formie w pierwszej bazie i miał solidny sezon z 32 biegami u siebie i 131 OPS+ – prawdopodobnie zrezygnuje, ale może Yankees podpisać z nim kolejny dwuletni kontrakt, zwłaszcza że potrzebują jego lewego nietoperz.

Leave a Comment