Punktuj kruki kontra Buccaneers: Aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, analiza „czwartkowej nocy piłki nożnej”

Jak zwykle w czwartkową noc mamy bitwę w obronie. Przez 30 minut Buccaneers pokonali Kruki 10-3 za obroną, która stworzyła dwie duże czerwone strefy w pierwszej połowie. The Buccaneers również otrzymali przyzwoitą pierwszą połowę od Toma Brady’ego, którego 44 jardów do Chrisa Godwina dało zielone światło przyłożenia w połowie pierwszej kwarty.

Obrona Tampa Bay była w stanie utrzymać Kruki do kosza po tym, jak stłumiony punt dał Baltimore piłkę na linii 6 jardów Buccaneers na początku pierwszej kwarty. Obrona Buccaneers wpadła na drugą czerwoną strefę po niepełnym podaniu Lamara Jacksona w grze czwartej pod koniec pierwszej połowy. The Ravens następnie wyszli z pustymi rękami po ostatniej szansie na zdobycie gola w połowie, gdy zablokowana została próba rzutu z pola z 61 jardów Justina Tuckera.

Jak to często bywało przez ostatnie 20 lat, Brady był najlepszym ofensywnym graczem na boisku w pierwszej połowie. Rzucił na 142 jardy, trafiając piłkę do skrzydłowych Godwina i Mike’a Evansa. Jednak Brady zrobił niechcianą historię w pierwszej połowie, kiedy przewyższył Bena Roethlisbergera jako najbardziej zwolniony rozgrywający w historii ligi.

Kto wygra dziś tak bardzo potrzebną wygraną? Sprawdź nasz blog na żywo poniżej, aby się dowiedzieć.