Punktacja Tennessee vs. Kentucky: No. 3 Wolontariusze dominują jako No. 19 Wildcats defensywne kolana

Sobotni pojedynek nr 3 Tennessee z nr 19 Kentucky wyglądał, jakby mógł być pułapką przed podróżą samochodową przeciwko nr 1 w Georgii w kluczowym starciu w przyszłym tygodniu, ale Wolontariusze szybko odrzucili ten pomysł w bitwie 44-6. żbiki przy pomocy niezwykle silnego wysiłku obronnego.

Tennessee ograniczył Kentucky do zaledwie 205 jardów i zmusił Wildcats do dziewięciu kolejnych bezbramkowych piłek. Mecz został okrzyknięty bitwą elitarnych rozgrywających, ale tylko Hendon Hooker z Tennessee sprostał rozliczeniu. Rozgrywający Kentucky Will Levis ukończył 16 z 27 podań na 98 jardów i bez przyłożenia z trzema przechwytami.

Hooker rzucił na 245 jardów z trzema przyłożeniami i bez przechwytów, ścigając się o kolejny wynik, gdy dodał kolejną imponującą passę do swojego CV Heisman Trophy. Jego ulubionym celem ponownie był Jalin Hyatt, który zdobył pięć podań na 138 jardów i dwa przyłożenia, aby zwiększyć liczbę punktów w sezonie do 14. Wolontariusze powracający gwiazdorski odbiornik Cedric Tillman w swoim pierwszym meczu, odkąd doznał kontuzji kostki w meczu z Akron, strzelił cztery podania. Tydzień 3.

Chociaż wkład Tillmana nie był potrzebny w meczu z Kentucky, Wolontariusze mogą potrzebować go, aby wzmocnił się w przyszłotygodniowym starciu SEC East z Bulldogs, ponieważ SEC w grze tygodnia CBS będzie jedną z najbardziej oczekiwanych gier sezonu 2022.

Leave a Comment