Punktacja Patriotów kontra Bears: Aktualizacje na żywo, statystyki gier, najważniejsze wydarzenia, gdy Bailey Zappe zastępuje Maca Jonesa w „MNF”

Ani Bills, Dolphins, ani Jets nie przegrali w tygodniu 7. Teraz to od Patriotów zależy, czy utrzymają swoją gorącą passę AFC East przy życiu. Po dwóch wygranych z Lions i Browns, z debiutantem Baileyem Zappem w środku w miejsce kontuzjowanego Maca Jonesa, Nowa Anglia gości Bears, aby mieć szansę na zdobycie ponad 0,500. Jones wrócił do gry po raz pierwszy od czasu, gdy doznał skręcenia kostki w meczu z Ravens w tygodniu 3, ale został zastąpiony przez Zappa w drugiej kwarcie po zmaganiach w pierwszej kwarcie.

Być może jest to znakomita okazja dla Justina Fieldsa, by pojawić się w prime time, a „Niedźwiedzie D” Matta Eberflusa stanowią potencjalne wyzwanie dla Jonesa w jego pierwszej grze. Chants of Zappe powrót do składu może nie być daleko, jeśli ofensywa Patsów wyjdzie poza bramę. Być może jednak przeznaczeniem Belichicka jest utrzymanie Patriotów w wyścigu AFC East, po prostu naciskając Fieldsa. Tak czy inaczej, powinno to być dobre i będzie miało konsekwencje dla rozgrzanych do czerwoności Billów i odrzutowców.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami i analizami na żywo w trakcie gry.

Jak oglądać

Data: poniedziałek, 24 października | Czas: 20:15 ET
Lokalizacja: Stadion Gillette (Foxborough, Massachusetts)
TELEWIZJA: ESPN | Aktualny: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Kursy: Patriots -7,5, O/U 40 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

Leave a Comment