Punktacja kowbojów kontra Niedźwiedzie: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza gry z 8 tygodnia

Chicago Bears i Dallas Cowboys są w pełnym rozkwicie, a rozgrywający Bears Justin Fields, absolwent stanu Ohio, próbuje uniknąć spotkania z rywalem Wielkiej Dziesiątki i współobrońcą Dallas Cowboys, Micahem Parsonsem, absolwentem stanu Penn. Jednak może to nie być możliwe, ponieważ Fields jest najbardziej zwolnionym rozgrywającym w NFL z 27 zwolniami, a obrona Dallas Cowboys ma najwięcej w tym sezonie w NFL (29). zawodnik linii New England Patriots Matthew Judon z wynikiem 8,5.

Podczas gdy Bears potrafili utrzymać Fields w czystości, tworząc najlepszy ofensywny atak NFL, 181 jardów na mecz, na pierwszym i drugim przegranym wcześnie i często, aby utrzymać trzecie miejsce w Chicago i łatwe do opanowania. Dallas zajmuje 19. miejsce w obronie pośpiechu NFL, pozwalając na 120,1 jardów na mecz, ale we wtorek zrobili wymianę, aby załatać tę dziurę i zdobyć 6-2, 320-funtowy atak defensywny. Johnathan Hankins Najeźdźców z Las Vegas.

Ofensywa Cowboys była bez jednego z filarów w drugim starcie rozgrywającego Daka Prescotta ze złamanym kciukiem, a biegnący Ezekiel Elliott był nieaktywny z Kontuzja kolana w tygodniu 8 przed ich tygodniem 9 pożegnanie. Dwudziestopięcioletnie zbrojenie Tony Pollard ma zacząć od Elliotta.

Pojedynek między najlepszą ofensywą NFL a najlepszą obroną NFL powinien być ekscytujący, więc śledź poniższy blog na żywo, aby uzyskać wszystkie analizy i aktualizacje w czasie rzeczywistym!

Niedźwiedzie z kowbojami

Data: niedziela, 30 października | Czas: 13:00 ET
Lokalizacja: At&T Stadium (Arlington, Teksas)
TELEWIZJA: Lis | Aktualny: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Kursy: Cowboys -10, O/U 42,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

Leave a Comment