Przewidywanie rankingów AP Top 25 wchodzących w 10. tydzień

Nie pokaże się w sobotę. W ten sposób definiujemy, co stało się z kilkoma 15 najlepszymi drużynami, które przegrały jedną przegraną, które wyruszyły w trasę i zostały pobite w grze konferencyjnej. Wake Forest i Oklahoma State spadły w naszej prognozie Top 25 AP w 10. tygodniu, podczas gdy stany Ohio, Georgia i Tennessee napięły mięśnie przeciwko dobrej konkurencji, aby pozostać niepokonanymi w pierwszym wtorkowym rozstawieniu College Football Playoff.

Oczekuje się, że kilka drużyn odpadnie z głosowania w tym tygodniu, w szczególności Karolina Południowa i Kentucky, które nie zaimponowały konkurencji SEC East. Postrzegany faworyt AAC, Cincinnati, również może wyjść w tym tygodniu po potknięciu w późnej fazie gry na UCF. Długa zwycięska passa The Bearcats zakończyła się dzięki 17-jardowemu przyziemieniu RJ Harveya w ostatniej minucie.

Klęska Kansas State z Oklahoma State była głównym headlinerem, dzięki czemu Wildcats z powrotem na tych samych falach, co TCU na szczycie Wielkiej 12.

Zasubskrybuj 247Sports YouTube, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o futbolu uniwersyteckim, koszykówce i rekrutacji, w tym zobowiązania na żywo w college’u.

Oto rzut oka na naszą prognozę na 10. tydzień rankingu AP Top 25 po szalonym weekendzie, który kończy się w październiku.

Leave a Comment