Promocje Best Buy w Czarny piątek są na żywo – wielkie wyprzedaże na telewizorach 4K, MacBookach i nie tylko

Rozpoczyna się najlepszy zakup Oferty na Czarny Piątek wcześniej w tym roku. Detalista nie czeka do listopada i wyprzedza swoich konkurentów, oferując już teraz mnóstwo dużych oszczędności.

Niektóre z naszych ulubionych obecnie dostępnych ofert Best Buy Black Friday obejmują do 400 USD zniżki na najnowszą linię MacBook Pro (otwiera się w nowej karcie) jak również dziesiątki Telewizory 4K Smart TV za mniej niż 500 USD (otwiera się w nowej karcie). Dodatkowo, Telewizor LG A1 OLED w sprzedaży za 679 USD (otwiera się w nowej karcie) i przez ograniczony czas możesz zaoszczędź 120 USD na 10qts Ninja Foodi Air Fryer (otwiera się w nowej karcie).

Najlepszy zakup Totaltech członkowie otrzymają w tym roku dodatkowe bonusy. Na początek członkowie mają dostęp do ekskluzywne ceny sprzedaży w wybrane poniedziałki (otwiera się w nowej karcie) przez całe wakacje. Ponadto w zeszłym roku Best Buy oferował członkom opcję „zakupu trudnego do znalezienia produktu”, takiego jak PS5 oraz Xbox Series X podczas sezonowej wyprzedaży i te korzyści mogą się powtórzyć.

Oto nasz wybór najlepszych ofert Best Buy Black Friday na telewizory, małe urządzenia kuchenne, produkty Apple i nie tylko. I koniecznie sprawdź ponownie, ponieważ sprzedawca obiecuje dodać jeszcze więcej ofert w nadchodzących tygodniach.

telewizory

Jabłko

Notatniki

Urządzenia

Leave a Comment