Prognozy World Series 2022, Phillies-Astros wybiera: Pracownicy CBS przewidują, że NL wygra trofeum

Philadelphia Phillies i Houston Astros zagrają w pierwszy mecz World Series 2022 w piątek wieczorem w Minute Maid Park w Houston. Astros będą walczyć o swoje drugie mistrzostwo od sześciu lat i drugie w historii serii, podczas gdy Phillies starają się dotrzeć na szczyt stosu MLB po raz pierwszy od 2008 roku i trzeci raz w historii serii.

Astros dotarł do Fall Classic, zamiatając Yankees w ALCS. W całej lidze Phillies pokonali Padres w pięciu meczach w NLCS.

W tej serii Astro są największymi faworytami. To dlatego, że w sezonie zasadniczym Houston prowadził Philly 19 meczów w tabeli i 157 przejazdów w rozgrywkach różnicowych. Tak, Phillies rozegrali trudniejszy harmonogram, mierzony średnim procentem wygranych rywali, ale to nie wystarczy, aby nadrobić wspomniane wcześniej luki. Astros są również bardziej wypoczęci – rozegrali siedem meczów play-off z 12 Philly – i mają przewagę własnego boiska. Wszystko powiedziawszy, baseball jest zbudowany, aby przeciwstawić się tym oczekiwaniom, a Phillies spełnili wiele oczekiwań w październiku – przeciwstawili się im.

Jeśli chodzi o to, jak może się okazać, czterech autorów CBS Sports MLB i dwóch redaktorów jest tutaj, aby dostarczyć (teoretycznie) wykształconych przypuszczeń, kto wygra 2022 Fall Classic. Pamiętaj, że dokładność nie jest gwarantowana ani nawet obsługiwana.

Wybór kadry World Series w 2022 r.

RJ Andersona: W czterech do siedmiu meczach może się zdarzyć wszystko. Wybieram drużynę, która była wyraźnie lepsza w sezonie zasadniczym i wybieram ją w maksymalnej liczbie meczów, więc mam wiarygodną możliwość zaprzeczenia, jeśli/kiedy się mylę. (Ponadto myślę, że Houston jest lepszym zespołem.). WYBÓR: Houston o siódmej; MVP World Series: Kyle Tucker.

Mike Oś: Myślę, że Astros to lepszy zespół, ale jeśli ten post-sezon coś nam pokazał, to to, że lepszy zespół nie zawsze wygrywa krótkie serie. Phillies mają dwa kołki o najwyższej rotacji, skład, który jest głębszy i bardziej dopracowany, niż się to przyznaje, oraz nieskazitelny klimat. Podobnie jak w 2019 roku, przewiduję długą, zabawną i ciężką serię, która zakończy się świętowaniem tytułu przez zespół NL East w Minute Maid Park. PICK: Phillies o siódmej; MVP World Series: Kyle Schwarber.

Dayne Perry: Pod każdym rozsądnym standardem Astros są lepszym zespołem i są znacznie bardziej wypoczęci w tej serii. To powiedziawszy, różnica między tymi dwoma zespołami jest prawie nieobliczalna i to jest najważniejsze o tej porze roku. PICK: Phillies o siódmej; MVP World Series: Zack Wheeler.

Matt Snyder: Bardzo mało w to wierzę. Astro są znacznie lepsze. Mają więcej talentu i głębi. Filadelfia również jest na dobrej drodze i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wygrana siedem z rzędu na końcówce Astros oznacza zimną passę. Z drugiej strony przez większość sezonu powtarzam, że Phillies to najbardziej niestabilna drużyna, jaką widzieliśmy od jakiegoś czasu; mogą wygrać World Series lub przegrać 12 z rzędu i przegapić play-offy. Jest większa szansa na zimną passę na końcu Philly’ego. Pójdę z Jose Altuve z MVP. Rozpoczął play-offy 0 za 25 i jest lepszy od tego. Gorący zestaw gier jest tuż za rogiem. WYBIERZ: Astros o szóstej; MVP World Series: Jose Altuve.

Stephen Pianovich: Na początku tych playoffów wybrałem Phillies, aby wygrać World Series. W ciągu ostatnich 20 dni Phillies pokonali 9-2, pokonując dwóch zwycięzców dywizji i kolejnego zdenerwowanego kochanie. Bryce Harper miał huśtawkę swojego życia. Rhys Hoskins ma czarujący nowy flip, który wydaje się być w każdej grze. Kyle Schwarber uderzył piłkę 488 stóp. Aaron Nola i Zack Wheeler idą 0 do 0. Trzech moich kolegów wybrało Phillies na podstawie wibracji. Jasne, Astros to bardziej wszechstronny zespół na papierze, ale nie musisz być Jose Altuve w 2017 roku, aby wiedzieć, co nadejdzie dla mojej prognozy. WYBIERZ: Phillies o piątej; MVP World Series: Rhys Hoskins.

Kate Feldman: Astros są lepsze od Phillies pod każdym możliwym do zmierzenia sposobem, a jednak nie mam wątpliwości, że Phillies wygrają World Series. Wibracje są po prostu zbyt dobre. Bryce Harper uderza w 500-metrową bombę w grze 4, a Phanatic i Miles Teller odtwarzają scenę z „Top Gun”, a miasto płonie, a z popiołów powstaje kawał Roba Manfreda. Mężczyźni będą płakać, a kobiety będą opowiadać wnukom historie, a ulice będą zalane piwem, a świat będzie szczęśliwy przez jedną noc. WYBIERZ: Phillies w wieku sześciu lat; MVP World Series: Bryce Harper.

Leave a Comment