Profesjonalne gwiazdy wrestlingu zbierają się, by świętować ślub Sheamusa

Sheamus i jego koledzy Brawling Brutes ostatnio spierali się z The Bloodline. W zeszłotygodniowym odcinku „WWE SmackDown”, Sheamus został brutalnie zaatakowany przez The Bloodline po jego walce z Solo Sikoa. Atak doprowadził do tego, że Sheamus został na jakiś czas usunięty z telewizji.

Prawdziwym powodem, dla którego Sheamus robi sobie przerwę od telewizji, jest to, że właśnie się ożenił. Były mistrz WWE świętował swój ślub z wieloma swoimi obecnymi i niektórymi byłymi współpracownikami WWE. Jak to widać CJ Perry, wcześniej znana jako Lana, na Twitterze, ona i jej mąż Miro byli na ślubie Sheamusa. Czas Miro i Sheamusa na ringu sięga ośmiu lat wstecz, kiedy Miro (wtedy znany jako Rusev) pokonał Sheamusa, aby wygrać swoje pierwsze mistrzostwo WWE United States. Obaj byli również częścią stajni Ligi Narodów.

Więcej zdjęć to pokazało Na weselu był obecny długoletni przyjaciel Sheamusa Drew McIntyre, stojąc obok Miro jako drużba. Na weselu uczestniczyła również była mistrzyni tagów WWE Women’s Tag Team, Naomi, wraz z niektórymi byłymi rywalami Sheamusa, takimi jak Matt Riddle i Damian Priest. Jesteśmy tutaj w Wrestling Inc. życzymy Sheamusowi i jego żonie Isabelle długiego i szczęśliwego małżeństwa.

Leave a Comment