Priyanka Chopra miała cudowne Diwali z Nickiem Jonasem na Malti. Zobacz zdjęcia | Bollywood

Aktor Priyanka Chopra a jej mąż, piosenkarz, Nick Jonas, świętował w tym roku swoje pierwsze Diwali z córką Malti Marie Chopra Jonas. Nick zabrał się na Instagram, aby udostępnić niewidoczne zdjęcia z uroczystości w ich domu w Los Angeles. Nick Jonas a Priyanka wciąż nie ujawniła twarzy swojej córki. Nick edytował również twarz Maltiego z emoji z czerwonym sercem w swoim najnowszym poście. (Przeczytaj także | Priyanka Chopra ubrana w biały etniczny strój na kolację Diwali z Nickiem Jonasem, Madhu Chopra w Los Angeles. Zobacz obrazki)

Na pierwszym zdjęciu, klikniętym w pokoju, Priyanka pozowała obok Nicka, gdy go trzymał Malti Marie Chopra Jonas w jego ramionach. Uśmiechnęli się i pozowali do zdjęcia. Na tę okazję wszyscy zebrali się w beżowe stroje. Priyanka miała na sobie beżowo-złotą lehengę, a jej włosy były związane w kok. Nosiła również sindoor (cynober) i bindi na czole. Nick wybrał beżową jedwabną piżamę kurta, podczas gdy Malti była ubrana w beżową sukienkę. Pokój był udekorowany kwiatami i świecami. W tle widniała również statua Pana Shivy.

Na innym zdjęciu Priyanka wykonywała pudżę z Malti Marie siedzącą na jej kolanach. Maluch wydawał się spoglądać na kogoś po prawej stronie, gdy trzymała ją matka. Malti Marie również trzymała palec za palec Nicka, gdy na nią patrzył. Nick udostępnił zdjęcia i podpisał post: „Takie piękne święto Diwali z moim (emotikonem z czarnym sercem). Szczęśliwego Diwali dla wszystkich. Wysyłam wam całą radość i światło. #diwali”. Oznaczył lokalizację jako Los Angeles.

Nick udostępnił nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia z uroczystości w ich domu w Los Angeles.

Przed Diwali Priyanka, Nick i jej matka Madhu Chopra wyszli na kolację do hotelu w Los Angeles. Na niektórych zdjęciach Nick i Madhu szli ramię w ramię, wychodząc z restauracji. Podczas gdy Priyanka i Madhu nosili kurtę na wyjście, Nick wybrał czarną kurtkę i dopasowane spodnie.

Fani zobaczą Priyankę w kilku projektach, takich jak It’s All Coming Back To Me oraz w internetowym serialu Prime Video Citadel. Wyprodukowany przez Russo Brothers, Citadel to nadchodzący dramat science-fiction w reżyserii Patricka Morgana. Występuje także Richard Madden obok Priyanki. Ma również Jee Le Zaraa Farhana Akhtara z Alią Bhatt i Katriną Kaif. Film napisali Farhan, Zoya Akhtar i Reema Kagti. Niedawno w wywiadzie dla Film Companion Katrina powiedziała, że ​​film „jest napisany na późniejszą część przyszłego roku”.

Leave a Comment