„Powinniśmy zatrzymać Mistrzostwa Świata FIFA…”: ostatnie komentarze Mitchella Marsha na temat thrillera Indie vs Pakistan T20 World Cup 2022

Virat Kohli prowadzi rozmowy z graczami z Pakistanu.© AFP

Klasyka Virat Kohli pościg wyszedł na pierwszy plan, gdy indyjska drużyna krykieta zmierzyła się z Pakistanem w Pucharze Świata T20 2022 w Melbourne Cricket Ground w niedzielę. Mecz okazał się widowiskiem, gdzie Indie wygrały mecz na ostatniej piłce dzięki niepokonanej 82. pozycji Kohli. Mitchell Marsh nie mógł przestać chwalić meczu.

Na konferencji prasowej w poniedziałek Marsh przyznał, że zawody krykieta nie były dużo lepsze niż to, co świat był świadkiem w niedzielę w Melbourne.

Powiedział nawet, że jeśli Mistrzostwa Świata „pojdą lepiej niż to, to czeka nas niesamowite trzy tygodnie”.

„Właściwie myślę, że powinniśmy po prostu zatrzymać tam Puchar Świata. Hm, jeśli będzie lepiej, będziemy mieli niesamowite trzy tygodnie. Indie przeciwko Pakistanowi to zawsze niesamowity mecz do oglądania. Nie wyobrażam sobie, co ”. to byłoby jak bycie w tym tłumie i bycie jego częścią” – powiedział Marsh na konferencji prasowej w przeddzień meczu Australii ze Sri Lanką.

Marsh pochwalił także Virata Kohli, który prawdopodobnie osiągnął najlepszy wynik w meczu T20, aby pomóc Indiom ścigać cel 160-rundowy z prawie niemożliwych sytuacji.

Lansowany

Och tak. Niesamowite. Virat Kohli miał obojętne 12 miesięcy, kiedy myślisz o swojej karierze. będzie jeszcze kilka – kontynuował Marsh.

Sama Australia nie wyszła na najlepszy początek kampanii, przegrywając z Nową Zelandią, która otworzyła turniej. Gospodarze muszą pokonać Australię, jeśli chcą podtrzymać nadzieje na półfinał.

Tematy poruszane w tym artykule

Leave a Comment