Pokonanie policjantów z Gotham Knights daje satysfakcję, ale brak doświadczenia

Kutas

Jednak GCPD wciąż może złapać te… kije.
obrazek: WB Games Montreal

Z Rycerze Gotham Ponieważ jest to RPG akcji z otwartym światem, w którym zdobywasz kolejne poziomy, pokonując bandytów, którzy popełniają przestępstwa, można by pomyśleć, że wszyscy będą uczciwą grą. Jeśli zniszczysz tego faceta lub pobijesz tę dziewczynę, oczekuje się, że ich ciała eksplodują w kaskadzie kolorowych punktów doświadczenia. W końcu gry skłoniły nas do takiego myślenia. Lecz nie zawsze tak jest Rycerze Gotham. W szczególności jego gliniarze nie dadzą ci nic za skopanie tyłka, nieważne jak szybko masz przycisk.

Rycerze Gotham to nowa gra o superbohaterach od zespołu WB Games Montreal teraz kultowy Batman Arkham początki. Właśnie uruchomiono 21 października na konsole obecnej generacji i PC średnia recenzjapo tym, jak tata Batty’ego zamilkł, w grze przejmiesz kontrolę nad rodziną nietoperzy — Barbarą „Batgirl” Gordon, Dickiem „Nightwing” Graysonem, Jasonem „Red Hoodem” Toddem i Timem „Robinem” Drake’iem. Dzięki osłonie ochronnej Batmana zdartej z nieba Gotham, od nadziei można stać się nowym strażnikiem straży, który patroluje ponure i mgliste ulice miasta. Robią to poprzez powstrzymywanie przestępstw i bicie przestępców do znudzenia noc po nocy. I oczywiście oznacza to regularne spotkania z Departamentem Policji Gotham City.

Jednak jak Rycerze Gotham przypomni ci za około 30 minut, że powinieneś za wszelką cenę unikać gliniarzy. Nie, to nie dlatego, że prowadzę obronę dla policji. I nie, to nie dlatego, że nie mogę znieść widoku policjanta, który od czasu do czasu zostaje uderzony w twarz. Gra wyjaśnia swoje (dość głupie) uzasadnienie: gliniarze nie upuszczają niczego, gdy zostają pokonani. „Pokonanie funkcjonariuszy GCPD nie zapewni ci PD ani sejwów”, zauważa jeden z ekranów wczytywania gry. „Uważnie wybieraj swoje walki. Bez punktów doświadczenia, bez generowania zasobów, bez planów, nic.

Barbara

W porządku, przydałaby mi się praktyka.
Zrzut ekranu: WB Games Montreal / Kotaku

Więc tak naprawdę zużywasz energię bez żadnego powodu. To znaczy, myślę, że niekompetentny GCPD mógłby zrobić solidne worki treningowe, aby wypuścić trochę pary lub poćwiczyć niektóre ruchy, ale nie oczekuj, że zarobi na tym pieniądze. To powiedziawszy, odkryłem podczas mojej gry, że czasami trudno było uniknąć walki z nimi, zwłaszcza gdy walczyli również ze „złymi”. Ponadto w grze pojawiają się momenty, w których jesteś zmuszony kłócić się z policją; jesteś zmuszony, ale wciąż nie jesteś za to nagradzany. Porozmawiaj o niemal syzyfowej zagadce.

That’s not to say it isn’t a good time beating down police every now and then. As we’ve seen lately, jak w strzelaninie Uvalde, gliniarze nie są tak dobrzy w swojej pracy. Wolą sprawdzać swoje telefony w środku kryzysu niż radzić sobie z kryzysem. Więc w końcu nadal jest fajnie Rycerze Gotham daje nam to bezpieczny sposób na zapewnienie glinom przebiegów, na które zasługują za ich niekompetencję. To wszystko oczywiście w kontekście gry wideo. Wyraź swoją frustrację przed prawdziwymi policjantami przy urnie wyborczej.

Rycerze Gotham właśnie się ukazał, a WB Games Montreal już planuje dodatkowe treści. Bezpłatny start 29 listopada Heroiczny atak to pierwsze DLC, które dodaje tryb kooperacji dla czterech graczy, w którym Twoim zadaniem będzie wspinanie się po 30-piętrowym budynku i oczyszczanie każdego piętra wypełnionego coraz trudniejszymi przestępcami, aż dotrzesz na sam szczyt.

Leave a Comment