Poker Face Riana Johnsona wygląda na pierwszy hit Peacocka

Podczas gdy wszyscy niecierpliwie czekali na Riana Johnsona Szklana cebula pojawi się na Netflix w grudniu Wyjęte noże Sequel to nie jedyny tajemniczy projekt reżyserski, który wstrząsnął przestrzenią streamingu. O nadchodzącym serialu Peacock Johnson i Natashy Lyonne nie było zbyt wiele szumu Pokerowa twarz ponieważ to było po raz pierwszy ogłoszony w marcuale pierwszy zwiastun serialu zdecydowanie sprawia, że ​​wydaje się, że może to być jeden z pierwszych pokazów fantasy w 2023 roku.

Pokerowa twarz opowiada historię Charlie Cale (Lyonne), błyskotliwej, naturalnie ciekawskiej kobiety urodzonej z niesamowitą zdolnością do zamykania się, gdy ludzie kłamią. Niezależnie od tego, czy chodzi o pokera, czy spotykasz ludzi, którzy mają do ukrycia niebezpieczne sekrety, Charlie potrafi również wyczuć, że ludzie oszukują, co przydaje się, gdy podróżuje po krainie, rozwiązując jedną zagadkę po drugiej . Pokerowa twarzZwiastun daje ci tylko krótki wgląd w rodzaj morderczych, zdradzieckich sytuacji, w których znajdzie się Charlie.

Ale zwiastun wyjaśnia to Pokerowa twarzW pierwszym 10-odcinkowym sezonie gościnnie wystąpią Adrien Brody, Benjamin Bratt, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Lil Rel Howery, Rhea Perlman, Ron Perlman, S. Epatha Merkerson i Tim Meadows są gotowi zagrać tylko niektóre z dziwnych ludzi, których spotyka Charlie. Zwiastun ma również styl, talent i poczucie wielkości, które sugeruje, jak bardzo jest fascynujący Pokerowa twarz może skończyć na premierze, co może sprawić, że będzie to pierwszy prawdziwy hit Peacocka.

Pierwsze cztery odcinki Pokerowa twarz uderzył w Peacocka 26 stycznia.

Leave a Comment