Podział zobowiązań: pięciogwiazdkowy CB Cormani McClain angażuje się w Miami

Świat rekrutacji do futbolu uniwersyteckiego był zszokowany w czwartek wieczorem, gdy był pięciogwiazdkowym Corman McClain ustnie zaangażowany Miami. Drugi gracz w klasie 2023 był w Alabamie i na Florydzie, ale wybrał Laski zamiast dwóch pozostałych szkół.

CO UZYSKAJĄ HURRYKANY?

Miami zdobywa najwyżej ocenianego gracza na swojej pozycji, obrońca, którego wszyscy spodziewają się rozpocząć od pierwszego dnia. McClain ma prędkość, wysokość i rozpiętość skrzydeł, które utrudniają życie odbiornikom ACC. Od 7 na 7 po obozy i gry w szkole średniej, McClain każe rozgrywającym zapłacić za pójście po jego myśli. Hurricane’y stają się potencjalnym All-American z McClainem.

CZYM MCCLAIN JEST INNY?

Poza tym, że jest dziwacznym sportowcem, McClain jest naprawdę dobry w tym, co robi. Od cofania się po rozpoznawanie tras i machanie biodrami, jest elitarny w swoim podejściu do gry. W McClain jest czynnik psa, który jest pomijany. McClain nie jest głośny ani szczery, jego umiejętności są decydujące na boisku. Kolejną zaletą jest to, że McClain zejdzie i uruchomi odbiornik i/lub cofnie się.

DLACZEGO TO DUŻE DLA MIAMI

To wielka wygrana Miami na kilka sposobów. Hurricane’y dodały swojego trzeciego pięciogwiazdkowego gracza, który ładuje klasę 2023 na przyszłość. Główny trener Mario Cristobal i spółka Kolejną korzyścią jest utrzymanie McClaina z dala od Florydy i awans na 8 miejsce w kraju w rankingach rekrutacyjnych Rivals.

Leave a Comment