Podsumowanie: Lwy tracą 10-punktową przewagę w przerwie, przegrywają 31-27 z delfinami

The Detroit Lwy Ofensywa obudziła się z dwutygodniowego drzemki przeciwko Miami Dolphins i zdobyła przyłożenia we wszystkich trzech początkowych akcjach. To pomogło im zbudować przewagę 27-17 do przerwy, ale potem ofensywa wróciła do normy. Detroit nie zdołało zdobyć punktu w drugiej połowie.

Tymczasem obrona Lions nie ma absolutnie żadnej odpowiedzi dla utalentowanych odbiorników Tua Tagovailoa i Miami. Tagovailoa zakończył dzień wykonując 29 z 36 podań na 382 jardy i trzy przyłożenia. Miami odbiło się tylko raz w ciągu całego meczu, i to nie nastąpiło aż do czwartej kwarty.

Ostatecznie Lwy potrzebują kogoś, kogokolwiek, kto zagra w ostatniej kwarcie, a jak stało się normą dla tej drużyny, nikt nie był gotowy na wyzwanie. Detroit przegrało 31-27 i spadło do 1-6. Oto jak to się stało.

Pierwszy kwartał

Ofensywa Lwów, z którą walczyła w poprzednich tygodniach, zaczęła się niemal idealnie. Jared Goff, wspomagany przez drwiącą karę, która umieściła go w środku pola, zaatakował w dół i uderzył Kalifa Raymonda za 27-jardowy worek. Po podaniu z 14 jardów do Jamesa Mitchella na pierwszym roku, Jamaal Williams pokonał go, zdobywając przyziemienie z 7 jardów i 7-0 Lwów Prowadzić.

Dwa podjazdy doprowadziły Dolphins na środek boiska, ale worek Malcolma Rodrigueza odepchnął Miami. Dolphins udało się wrócić do czwartej i 3 po stronie Detroit i skonwertowane z podaniem 9 jardów do Jaylen Waddle. Ale w następnym meczu bezpieczeństwo Kerby Joseph otrzymał ogromny cios przez drugi tydzień z rzędu i zmusił się do grzebania, a Rodriguez wracał do zdrowia.

Ofensywa Lions wróciła do pracy z ogromnym połowem 58 jardów i pobiegła przez TJ Hockensona na trzecim i drugim miejscu.

Trzy gry później Lwy zdobyły niefortunną drogę pod kątem D’Andre Swifta. 14-0 Lwy.

Kilka dużych sztuk wciągnęło Delfiny głęboko w terytorium Lwów, obie z udziałem Tyreek Hill. Tua Tagovailoa odnalazł go na 24 jardy, aby rozpocząć jazdę, ale kluczowym zagraniem była trzecia a 13, w której Hill wyprzedził AJ Parkera, a Tagovailoa znalazł go na 36 jardów.

Wyglądało na to, że Detroit zatrzymało się, aby zatrzymać Delfiny do bramki, ale nielegalny kontakt na Detroit spowodował kolejną serię upadków w Miami. Tagovailoa znalazł Waddle na przyłożenie 5 jardów w następnej grze. 14-7 lwy.

Detroit wkroczyło na środek pola z dużym zyskiem z Amon-Ra St. Brown i zamknął pierwszy kwartał.

Drugi kwartał

Goff odkorkował mocny snap w pierwszym zagraniu drugiej kwarty i chociaż został przegrany, Kalif Raymond dostosował się i wykonał chwyt 43 jardy przed linią 5 jardów Dolphins. Dwie gry później Williams uderzył go w swoim drugim przyłożeniu w grze. 21-7 lwy.

Tagovailoa odpowiedział na Hill 42-jardową bombą, aby rozpocząć kolejną jazdę. Kilka gier później Waddle uderzył AJ Parkera czysto na 29 jardów. 21-14 lwy.

Detroit przeszło do parteru, aby trochę spowolnić strzelaninę. Jamaal Williams z łatwością przesunął piłkę na środek boiska i ładnie podniósł z 12 jardów St. Browna złapała kluczową trzecią i dziesiątkę. W obliczu kolejnej trzeciej i długiej, Lwy były trzy jardy przed końcem i musiały zadowolić się 42-jardową bramką Michaela Badgleya, która była dobra. 24-14 lwy.

Obrona Detroit miała kolejną szansę, by zejść z boiska, zmuszając Miami do miejsca trzeciego i trzynastego, ale Tagovailoa znalazł Trenta Sheffielda, który zyskał 14 jardów. Kilka gier później Waddle podniósł trzecią i 6 z 13-jardowym złapaniem. Detroit ostatecznie zatrzymało się na trzecim i szesnastym miejscu po wrzuceniu JuJu Hughesa, ale Dolphins kopnął bramkę z pola z 45 jardów, aby zepchnąć go z powrotem do jednego posiadania z 2:06 przed końcem połowy. 24-17 lwy.

Właśnie wtedy, gdy wyglądało na to, że Lwy pójdą na trójkę i dadzą Delfinom szansę na remis przed przerwą, Lwy sfałszowały punt z nowo podpisanym CJ Moore’em, który zgarnął pierwszą partię.

Od tego momentu przestępstwo Lwów zaczęło gotować. Mieli jeden strzał w strefie punktowej na sześć sekund przed końcem, ale Josh Reynolds rzucił podanie przy przyziemieniu. Badgley kopnął bramkę z 26 jardów, aby ją przejąć 27-17 Lwy po przerwie.

Trzeci kwadrans

Ofensywa w Miami rozpoczęła się dokładnie tam, gdzie się skończyła. Tagovailoa szybko przeszedł 4 na 4 na 52 jardy, a Dolphins ograniczyły jazdę z 1-jardowym przyłożeniem prowadzonym przez Aleca Ingolda. 27-24 lwy. Podczas jazdy The Lions ogłosili, że startujący w Nickelback AJ Parker jest wątpliwy, aby powrócić z kontuzją biodra. Zwrócił następną jazdę, ale został wyrzucony pod koniec czwartej kwarty.

Ofensywa Detroit nie mogła się skontrować, ponieważ rzuty karne szybko postawiły ich z powrotem w sytuacji pierwszej i trzydziestej, a Lwy nigdy nie zbliżyły się do walki. Byli zmuszeni do puntowania – pierwszy raz, kiedy obie drużyny wypłynęły tego dnia.

The Lions nadal nie znali odpowiedzi na Tagovailoa et al. Przekonwertowali kolejną kluczową jedną trzecią w dół, a rozgrywający Dolphins wspinał się 18 jardów w dół pola. Ale Tagovailoa znalazł Mike’a Gesickiego za podanie z 11 jardów przyziemienia i pierwsze prowadzenie Miami w grze. 31-27 Delfiny.

Czwarta ćwiartka

Obraza Detroit wyglądała tak, jakby brakowało im pary. Kolejny kara za falstart zepchnął Lwy za kije, a Goff złapał go na trzecim i 9 miejscu, kończąc jazdę Detroit zaledwie pierwszym spadkiem. Mniej więcej w tym czasie Brock Wright z Lions został oceniony pod kątem wstrząsu mózgu i został wykluczony do końca gry.

Lwy w końcu zatrzymały się w defensywie podczas następnej jazdy. Miami było trochę konserwatywne, rzucało się na pierwsze i drugie upadki, a pewne nieporozumienia między centrum a Tua wymusiły wczesne snapy, które ostatecznie zmusiły Tuę do odrzucenia go po trzecim upadku.

Ofensywa Lions przejęła kontrolę na własnej linii 12 jardów, gdy w grze pozostało 8:19. The Lions pogrzebali i wsunęli się w dół boiska, krwawiąc dużo czasu i ustawili się na czwartej i drugiej pozycji na linii 36 jardów Dolphins. Goff oddał głęboki strzał do Josha Reynoldsa i nie mógł połączyć się, oddając piłkę Dolphins na 2:52 przed końcem.

Miami skonwertowało jeszcze kilka trzecich upadków w drodze do wyczerpania czasu i wygrania meczu.