Podsumowanie kontuzji w NFL w 7 tygodniu 2022 r.: Odrzutowce stracą dwóch kluczowych graczy na sezon; Mike Williams, David Njoku tęsknią za czasem

Kontuzje zdarzają się co tydzień w NFL, ale siniaki wielkich nazwisk były szczególnie powszechne w lidze w tygodniu 7. Prawie żadna pozycja nie pozostała nietknięta, jeśli chodzi o porzucanie wielkich nazwisk, a jedna drużyna mogła zostać zmuszona do zmiany w rozgrywającym. o innych badaniach medycznych.

Oto niektóre z najbardziej znaczących kontuzji z niedzielnej akcji:

Twardy weteran spudłował ani jednego kliknięcia w ciasnym zwycięstwie nad rywalem źrebaki po kontuzji kostki na krótko ustąpił miejsca debiutantowi z trzeciej rundy Malikowi Willisowi, ale po meczu założył buty do chodzenia i przyznał, że jego dolna noga „nie czuje się świetnie”. Bardzo możliwe, że Willis zostanie powołany na swój pierwszy start w karierze w tygodniu 8 vs Teksańczycy.

headshot-obraz

Wybitny debiutant, który przerwał długie przyłożenie, odszedł w drugiej kwarcie przeciwko Broncos z kontuzją kolana. Trener odrzutowców, Robert Saleh, ogłosił w poniedziałek, że Hall cierpiał na kończący sezon uraz ACL. Ponadto Jets stracili także ofensywnego liniowego Alijaha Verę-Tuckera z powodu kontuzji tricepsa.

headshot-obraz

Zaczął wraz z D’Onta Foreman, aby zastąpić Christiana McCaffreya, którego wymieniono za 49ers w czwartek student drugiego roku wykorzystał dużą dziurę w zdenerwowaniu korsarzy, ale odszedł w czwartej kwarcie z kontuzją kostki i nie wrócił. Hubbard doznał czegoś, co uważa się za lekkie skręcenie kostki, według ESPNopuszcza swój stan na niedzielny mecz przeciwko Sokoły w powietrzu.

headshot-obraz

Łapacz podań gwiazd opuścił pole o własnych siłach wkrótce po tym, jak nie udało mu się wyciągnąć rzutu od Gene Smitha ze strefy końcowej przeciwko Ładowarki. Trener Seahawks, Pete Carroll, powiedział w poniedziałek, że jego główny odbiornik ma do czynienia z problemem ścięgna rzepki, który – w tym momencie – nie wymaga operacji. Nie ma harmonogramu powrotu do zdrowia, ponieważ Metcalf koncentruje się obecnie na rehabilitacji.

headshot-obraz

All-Star trafił do szatni po kontuzji kostki w drugiej połowie meczu LA z Seattle. Williams miał skręconą nogę w grze z czwartą próbą, w której został zatrzymany przed zamianą pierwszej próby. Potrzebował pomocy, aby dostać się do linii bocznej i nie był w stanie obciążyć kontuzjowanej nogi. W poniedziałek zdiagnozowano u Williamsa skręcenie kostki, które zmusi go do „przeoczenia jakiegoś czasu”. według ESPN.

headshot-obraz

Gwiazdor naprawdę to przybił kowboje linebacker Anthony Barr i został oznaczony jako możliwy wstrząs mózgu na początku przegranej Detroit. Po ocenie w namiocie medycznym wstrząs został wykluczony do końca dnia i będzie musiał wyczyścić protokół wstrząsu przed powrotem do następnych gier. Trener Lions, Dan Campbell, powiedział w poniedziałek, że jego skrzydłowy nie doznał wstrząsu mózgu, ale został wykluczony ze względu na nowe protokoły NFL.

headshot-obraz

De facto nr 1 z Green Bay, Lazard, poniósł stratę Packers z Waszyngtonem z powodu kontuzji barku. Jego powrót był wątpliwy, ale nie oddał kolejnego strzału, pozostawiając drużynę jeszcze cieńszą.

headshot-obraz

Weteran poprowadził Cleveland siedmioma chwytami na odległość 71 jardów, po czym odszedł i doznał kontuzji kostki w trzeciej kwarcie i szybko został wykluczony. Kontuzja została wymieniona jako skręcenie kostki, które powinno odsunąć Browns na 2-5 tygodni, według ESPN.

Harrison Bryant jest jedynym innym w pełni zdrowym sprzętem w ich składzie z rezerwowym Jesse Jamesem na kontuzjowanej rezerwie.

headshot-obraz

Nowy Jork obrócił się przeciwko niemu 6-1 Jaguary, ale jego prawdziwy pierwszoroczniak wyszedł wcześnie z kontuzją kolana i nie wrócił. Na szczęście testy potwierdziły, że Neal doznał zwichnięcia MCL, ale udało mu się uniknąć kontuzji kończącej sezon, przez The Record. Szacowany czas powrotu do zdrowia Neala to cztery tygodnie.

headshot-obraz

Top pass Green Bay’a zostawił niedzielną porażkę w Waszyngtonie z wstrząsem mózgu i nie wrócił. Aby zagrać ponownie, musi przejść przez protokół wstrząsu mózgu.

headshot-obraz

Przejęcie wielkiego biletu poza sezonem, niedawno wycofane z ławki, ale z powrotem w składzie przeciwko Seahawks, odszedł z kontuzją kolana w drugiej kwarcie i nogą w gipsie. Następnie został odwołany i natychmiast wyrzucony, popychając Michaela Davisa na boisko naprzeciwko Asante Samuela Jr. na czas nieokreślony.

headshot-obraz

Młody rozgrywający został oceniony za wstrząs mózgu w przegranej Tampa Bay z Panterami i nie wrócił. Winfield raczej nie zostanie oczyszczone na czas kruki w czwartek wieczorem, pod okiem głównego trenera Todda Bowlesa.

Leave a Comment