Początkujący odrzutowiec RB Breece Hall doznał rozerwania ACL w zwycięstwie nad Broncos

Obiecujący debiut Breece Hall zakończył się po rozdarciu ACL Jets wygrali 16-9 w niedzielę nad Broncos, informatorzy NFL Network Ian Rapoport i Tom Pelissero poinformowali w poniedziałek.

Hall opuścił mecz z 7 tygodnia Jets w Denver z kontuzją kolana i został przewieziony do szatni. Rezonans magnetyczny potwierdził rozdarty ACL i kontuzję łąkotki Halla, dodał Rapoport, co zakończy pierwszy rok Halla po zaledwie siedmiu meczach.

Nowicjusz RB doznał kontuzji pod koniec pierwszej połowy niedzielnego meczu, ale zrobił różnicę, zanim odpadł. Jego bieg na 62 jardów był jedynym przyłożeniem tego dnia dla Jets i dał New Yorkowi prowadzenie 7-0 w połowie pierwszej kwarty.

Hall opuścił grę z czterema atakami na 72 jardy i wspomnianym wynikiem, co w sumie daje mu w sezonie 80 ataków na 463 jardy i cztery przyłożenia. Nowicjusz osiągał średnio 5,8 jarda na prowadzenie, co pomagało Jetsom w rozpoczęciu 5-2 w sezonie 2022 i budowaniu mocnych argumentów za wyróżnieniem ofensywnego debiutanta roku.

Niestety Hall trafi tam statystycznie. Reszta ekscytującej grupy młodych współpracowników z Nowego Jorku — w tym drugi biegacz wstecz Michael Carterktóry przejmie obowiązki startowe w miejsce Halla – będzie musiał żyć bez niego.