Plotki handlowe z 2022 r.: Giganci interesują się Jerrym Jeudym?

The Giganci Nowego Jorku już trafiły na nagłówki w czwartek, kiedy wymienili Kadariusa Toneya w pierwszej rundzie 2021 na Kansas City Chiefs.

Ale jeszcze zanim Giganci wymienili Toneya, krążyły plotki, że mogą być zainteresowani wyjściem i uzyskaniem pomocy u szerokiego odbiorcy. Denver Broncos Odbiorca Jerry Jeudy był wskazywany jako możliwy cel Giants w ciągu ostatnich kilku dni.

Pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu Jeudym z całego NFL. Były 15. wybór został uznany za jednego z najlepszych odbiorników w 2020 roku Projekt NFL i ma znaczny wzrost pomimo powolnego startu w karierze. I chociaż reporterzy w Denver powiedzieli, że Broncos obecnie nie planują przenieść Jeudy’ego, nie oznacza to, że nie mogą zmienić zdania.

(potencjalna) niechęć Denver do odrzucenia Jeudy’ego na bok, jest kilka przeszkód do pokonania. Pierwszą z nich byłaby potencjalna rekompensata handlowa. podczas gdy Giants zdobyli kompensacyjną trzecią rundę dla Toneya, Jeudy może dowodzić drugą rundą, jeśli Broncos postrzegają go jako potencjalny długoterminowy atut dla Russella Wilsona. Ta cena może być zbyt wysoka dla Gigantów, którzy chcą budować przez projekt.

Ta cena może nawet wzrosnąć, jeśli drużynom się to spodoba Kowboje z Dallas, Green Bay Packerslub Filadelfia Orły zdecydować się na ściganie Jeudy’ego.

Innym aspektem jest wszechobecne widmo limitu wynagrodzeń.

Giants mają tylko około 3,2 miliona dolarów w czasie pisania tego tekstu (na OverTheCap), a zdobycie Jeudy oznaczałoby również uzyskanie jego w pełni gwarantowanej pensji 1,9 miliona dolarów. Nawet gdyby Giganci mogli sobie na to pozwolić, pozostawiłoby im to niewiele miejsca, aby poradzić sobie z wszelkimi kontuzjami, które mogą pojawić się w ostatnich dziewięciu meczach sezonu. Podczas gdy handel Kadariusem Toneyem zdał sobie sprawę z pewnej ulgi w pensjach, jest to tylko około 800 000 USD.

Giganci wyraźnie potrzebują szerokiego odbiornika i widzimy, jak Joe Schoen szuka teraz pomocy na rynku handlowym. Oprócz Jeudy istnieje szereg odbiorników, takich jak DJ Moore, Chase Claypool czy Elijah Moore.

Broncos rozpoczynają jeden z najbardziej zaskakujących startów w NFL, spadając do zawstydzającego rekordu 2-5 po zdobyciu Russella Wilsona poza sezonem. Podobno otrzymali „konkurencyjne” oferty handlowe na EDGE Bradley Chubb , a strata w ten weekend może wywołać wyprzedaż przed odbudową składu.

Żeby było jasne, nie ma żadnych konkretnych wiadomości na temat planów Giants między dniem dzisiejszym a terminem handlu. Jednak paplanina jest na tyle głośna, że ​​powinniśmy przynajmniej zwrócić na to uwagę.

Leave a Comment