PlayStation tworzy popularne horrory na PS4 za jedyne 3 dolary w to Halloween

PlayStation jest ogromny Wyprzedaż na Halloween jest dostępny w PlayStation Store z prawie 350 grami na PS4 i kilkoma grami na PS5 w ofercie. I jak można się spodziewać, horrory sprzedają się świetnie. Podobne serie i gry są wymienione w specjalnej wyprzedaży The Walking Dead, Resident Evil, Dying Light, DayZ, Diablo, Pięć nocy u Freddy’ego, Do świtu, Dragon Age, a Zło w środku. Jak widać po włączeniu Era Smoka PlayStation w szczególności gra szybko i luźno, co kwalifikuje się jako gra „Halloween”. To powiedziawszy, w większości są to horrory i franczyzy, a przynajmniej gry i franczyzy z elementami horroru.

W tym celu wybraliśmy jedne z najtańszych ofert w wyprzedaży. W szczególności możemy polecić pięć gier poniżej 3 USD. W sprzedaży jest kilka jeszcze tańszych gier, ale jeśli nie szukasz złych wrażeń z Halloween, powinieneś trzymać się od nich z daleka.

Wszystkie pięć gier możecie obejrzeć poniżej. Obejmuje to zwiastun każdej gry, opis każdej gry oraz łącze do unikalnej strony każdej gry w PlayStation Store.

Przekroczenie – 2,99 $

O: „W odległych górach Kolorado, w Mount Massive Asylum czekają okropności. Dawno opuszczony dom dla chorych psychicznie, niedawno ponownie otwarty przez ramię „badawcze i charytatywne” międzynarodowej korporacji Murkoff, azyl działa pod ścisłymi warunkami. …do tej pory. Niezależny dziennikarz Miles Upshur, działając na wskazówkę z anonimowego źródła, włamuje się do placówki i odkrywa przerażającą granicę między nauką a religią, naturą i czymś zupełnie innym. W środku jego jedyna nadzieja na Ucieczka leży w straszliwej prawdzie w sercu Mount Massive.Outlast to prawdziwy survival horror, który ma pokazać, że najstraszniejsze potwory pochodzą z ludzkiego umysłu.

POŁĄCZYĆ

poprzedninastępny

Amnezja: Kolekcja – $2.99

O: „Amnesia: The Dark Descent stawia cię w sytuacji Daniela, który budzi się w opuszczonym zamku, prawie nie pamiętając swojej przeszłości. Podczas odkrywania jego przerażających podróży, musisz poskładać niespokojne wspomnienia Daniela i odkryć horror, który tkwi głęboko pod.” W Amnesia: A Machine For Pigs bogaty przemysłowiec Oswald Mandus budzi się w swoim łóżku z gorączką i nawiedzany przez sny o mrocznym i piekielnym silniku. Wie tylko, że jego dzieciom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo i od niego zależy, czy je uratuje. Amnesia: Justine poddaje cię serii testów stworzonych przez umysł z demencją. Czy zaryzykujesz własne życie, aby ratować innych?”

POŁĄCZYĆ

poprzedninastępny

Nieopowiedziane historie — 2,49 USD

O: „Stories Untold” to narracyjna, eksperymentalna gra przygodowa, która zmienia gatunek w coś zupełnie wyjątkowego. Łącząc mieszankę klasycznej przygodówki tekstowej, wskaż i kliknij i nie tylko, 4 krótkie historie są zapakowane w jedną tajemniczą antologię, która została opisana jako „fantastyczny, fascynujący przykład interaktywnego wizualnego opowiadania historii” (Telegraph 5/5) i ma zdobył szerokie uznanie od czasu jego wydania. uznanie krytyków.”

POŁĄCZYĆ

poprzedninastępny

Resident Evil Code: Veronica X – 2,99 USD

O: „Raccoon City to dopiero początek. Koszmar Claire i Chrisa Redfieldów trwa, gdy rodzeństwo walczy o przetrwanie z zombie i innymi potworami w zabójczych obiektach Umbrelli. Wybierz broń i cenną amunicję, aby walczyć z nieumarłymi psami, gigantycznym podziemnym robakiem i innymi czającymi się horrorami. ” w cieniu. Zbadaj tajemniczą placówkę na wyspie Rockfort i mroźną bazę na Antarktydzie, aby znaleźć wskazówki, które ujawnią nikczemne cele korporacji Umbrella i prawdę o tajemniczych i niepokojących bliźniakach Ashford.

POŁĄCZYĆ

poprzedninastępny

Zniknięcie Ethana Cartera – 2,99 $

O: „Zaginięcie Ethana Cartera to narracyjna gra tajemnicza z perspektywy pierwszej osoby, skoncentrowana na eksploracji i odkrywaniu. Grasz jako Paul Prospero, detektyw nastawiony na okultyzm, który otrzymuje niepokojący list od Ethana Cartera. Zdajesz sobie sprawę, że chłopiec jest w grobie. ” Paul przybywa do domu Ethana w Red Creek Valley, gdzie okazuje się, że są jeszcze gorsi, niż sobie wyobrażał. Ethan zniknął w wyniku brutalnego morderstwa, o którym Paul szybko się dowiaduje, że może nie być jedynym lokalnym morderstwem, które warto zbadać. “

POŁĄCZYĆ

poprzedni

Leave a Comment