PlayStation Partner Awards 2022 Japonia Azja odbędzie się 2 grudnia

ogłosił.

Nagrody PlayStation są organizowane corocznie od 1995 roku i są przyznawane za wersje PlayStation udanych tytułów sprzedawanych w regionach Japonii i Azji. Ceremonia 2022 nie będzie transmitowana na żywo.

Kategorie nagród są następujące:

Wielka nagroda

Przyznawany dwóm najlepszym tytułom opracowanym w regionach Japonii/Azji o największej sprzedaży na świecie w okresie od października 2021 do września 2022.

Nagroda Partnera

Przyznawany jest tytułom opracowanym w regionie Japonia/Azja z najlepszą sprzedażą na świecie w okresie od października 2021 do września 2022, ze szczególnie godnymi uwagi wynikami.

Specjalna nagroda

  • Tytuły opracowane poza regionem Japonia/Azja, które odnotowały najwyższą sprzedaż w regionach Japonia/Azja od października 2021 do września 2022.
  • Tytuły opracowane we współpracy z PlayStation Studios z największą światową sprzedażą od października 2021 do września 2022 roku.

Nagroda wyboru użytkownika

Przyznawany pięciu najlepszym tytułom wybranym przez naszych użytkowników w regionach Japonia/Azja. Kandydaci do tytułu są wybierani bezpośrednio spośród 25 najlepszych tytułów wydanych w ciągu ostatniego roku, uszeregowanych według łącznej liczby godzin gry.

Głosowanie jest możliwe pod następującymi linkami:

Głosowanie zakończy się 6 listopada o 23:59 JST.

Leave a Comment